4 neotřelé dárky pro všechny kluky

Máte doma šikovného kloučka a už teď začínáte přemýšlet, jaký dárek by ho potěšil pod stromečkem nebo třeba k blížícím se narozeninám? Zjistili jsme, co v našich obchodech teď nejvíce letí a nabízíme vám ověřené tipy!

4 neotřelé dárky pro všechny kluky

Hrajeme si na vojáky zn. BEZPEČNĚ

Tímhle obdobím si projde snad každý kluk. Fascinace uniformami, autoritami a sílou je zkrátka neoblomná. A zakazovat dětem podobné aktivity nemá smysl, obratem si najdou jiné a ještě mnohem nebezpečnější. Pokud nechcete, aby si své pistolky vyráběli pokoutně z balónků, gumiček a kuliček na cvrnkání (au!), pořiďte jim raději bezpečný Laser Tag. Jde vlastně o hru podobnou paintballu,ale úlohu nábojů s barvou zde zaujímají neškodné laserové paprsky.

Laserové pistole Call of Life umožňují hráčům variabilní nastavení na čtyři druhy zbraní (pistole, brokovnice, poloautomatická puška a raketa). Zásahy se počítají na obličejové masce nebo samotné pistoli a prozradí se zvukovou signalizací. Pistole při střelbě navíc autenticky vibrují, takže si děti mohou užít své hry naplno a bez zbytečných hádek. Základní sada obsahuje dvě pistole s dosahem až 40 metrů.

 

Vše pro malé rockery

Vykazuje vaše ratolest spíše hudební nadání? Podpořte ho vhodným dárkem – hodit se vám bude třeba dětská elektrická kytara s mikrofonem, určená už pro děti od tří let. Je možné volit různé druhy doprovodné hudby a zpívat do mikrofonu na praktickém stojánku. K dispozici je samozřejmě i zesilovač a vstup na MP3 pro ještě větší rozšíření dostupné zábavy.

 

Máme doma závodníka

A co ještě ve výčtu našich báječných dárků chybí? Samozřejmě cokoli, co má čtyři kola a dokáže to na silnici pořádně rozpálit! Autodráhy a vláčkodráhy nabízejí skvělou zábavu pro děti i jejich tatínky a to už od opravdu útlého věku.

A co když to malému závodníkovi nestačí? Pak jsou k dispozici skutečná elektrická vozítka, určená pro pohyb doma i v terénu! Díky jednoduchému ovládání si s vybranými modely poradí už děti od 3 let věku. A díky spolehlivým bezpečnostním prvkům včetně funkčních pásů a šikovnému rodičovskému ovládání, které umožní nad autíčkem kdykoliv převzít kontrolu, nemusíte mít o zdraví svého drobečka vůbec strach. Dopřejte mu ten pocit jezdit jako velký táta se vším všudy!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.