Děti a jak si s nimi hrát

Vaše ratolesti nebudou věčně malé a jejich zájem o hraní s vámi uvadne stejně rychle jako se objevil. Využijte otevřeného okna, které u svých potomků najdete přibližně do deseti let věku, a využijte každé volné chvíle, kterou můžete trávit společně. A aby bylo všechno ještě zábavnější, máme pro vás pár tipů.

Děti a jak si s nimi hrát

Nikdo nepostaví takovou věž jako táta

Dřevěné hračky a jiné stavebnice jsou evergreenem každého dětského pokojíčku. Základem je mít jich dost na to, aby bylo možné společnými silami vybudovat i velká díla. Soustřeďte se proto vždy spíše na nákup různých druhů stejné stavebnice než na pořizování mnoha rozdílných, které k sobě vzájemně nepasují. Odměnou vám potom budou příjemné chvíle strávené společně.

 

Vařím jako máma

Stejný princip sleduje i dětská kuchyňka, ale tady se děti navíc učí napodobovat své rodiče při přípravě jídla. Udělejte si čas vyměňte svou pracovní kuchyňskou linku za tu plastovou. Povídejte si o jídle, komentujte nejrůznější typy přípravy, uklízejte nádobí do skříněk. Jde o skvělý vklad do dalšího života a o to jde při dobré hře především!

 

Bezpečná hra na vojáky

Ať už chcete nebo ne, nevyhnete se tomu. Chlapci a často i děvčata jsou v určitém věku doslova fascinování zbraněmi a hrou na vojáky. Je to stejné jako s tzv. dinosauřím nebo řidičským obdobím. Zákazy nic nevyřeší, ale šikovný výběr hraček ano.

Naším horkým typem jsou laserové pistole Call of Life střílející bezpečným světlem a počítající zásahy na masce nebo zbrani samotné. Tatínci ocení možnost jejich modifikace na čtyři typy zbraní, děti si pak budou pochvalovat jejich lehkost a snadnou ovladatelnost. Vše je tak jedním dotekem připraveno k zábavné hře.

 

Já budu řidič jako táta!

A co vám ve výčtu ještě chybí? Samozřejmě autodráhy! Ukažte dětem, jak ty obyčejné obohatit třeba o tunel z kostek nebo ručně malované kulisy a dekorace nebo rovnou vsaďte a propracované modely pro kluky každého věku. Uvidíte, jak si při takové zábavě skvěle odpočinete a dětem zároveň ukážete něco nového a zajímavého!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.