Zdravé sezení pro děti od Azams

Zdravé sezení pro děti od Azams
Každý rodič chce pro svého potomka jen to nejlepší. Kupujeme nové hračky, kvalitní pomůcky, funkční oblečení…ale myslíte i na to, jak vaše děti sedí? Pokud ne, můžete vašim dětem zajistit budoucnost s bolavými zády! Proto začněte jednat!

Řešení nabízí Azams

Zdravé sezení pro vaše děti vám zajistí speciální nastavitelná židle, kterou na český trh přináší společnost Azams. V čem je židle unikátní? Nastavitelná židle od Azams totiž roste s dítětem. Je vhodná pro děti již od dvou let. Židle má speciální konstrukci o rozměrech: výška 85 cm, šířka 43 cm, největší nastavení sedátka 62,5 cm. Výšku židle lze snadno nastavit a zvládne to šikovný táta i máma. Stačí povolit šrouby, nastavit požadovanou výšku a poté šrouby znovu pevně utáhnout.

 

Atraktivní vzhled a dlouhá životnost

Nastavitelná židle od Azams je vyrobena z vysoce tvrdého bukového dřeva, což zaručuje její dlouhou životnost. Nemusíte se také bát, že se židle nebude hodit do interiéru pokojíčku, protože je k dostání v několika barevných provedeních. Židli je možné mít v klasické přírodní, modré, bílé, oranžové, tmavohnědé nebo v jiných barvách. Zvolit si také můžete barvu molitanového sedáku. V nabídce jsou i sedáky s motivy veselých obrázků.

Skvělá cena

Nastavitelnou židli pro zdravé sezení vašich dětí můžete mít již za jedinečných 2.490,- Kč!

Tak už neváhejte ani chvíli a zajistěte svým dětem zdravé sezení.

 

Více informací o nastavitelné židli naleznete na www.nastavitelna-zidle.cz .
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.