Vyzrajte na podzimním deprese s pořádnou porcí skvělé hudby!

Vyzrajte na podzimním deprese s pořádnou porcí skvělé hudby!

Proti špatné náladě bývá nejlepším lékem procházka v přírodě, ale pokud vám to počasí za okny nebo hlásící se nemoc jednoduše neumožní, vsaďte na terapii za pomoci hudby. Je to jednoduché – svou oblíbeno hudbu si zkrátka budete nosit všude s sebou a zapnete ji kdykoliv bude mít chuť.

Nenechte se omezovat výběrem hudby v rádiích nebo nedostatečnou kapacitou paměti ve svém mobilu a uložte si všechnu hudbu, ale i videa nebo fotografie, na jedno místo. Získáte tak hned dvě výhody:

* neomezené použití svého mobilu

* nulové riziko ztráty důležitých dat, pokud se s vaším mobilem cokoliv stane

Zároveň vybírejte svého nového společníka tak, aby se pohodlně vešel skutečně kamkoliv (do kabelky, do kapsy u kalhot …) a mohl vás tak doprovázet doslova na každém kroku.

 

Šikovný pomocník pro volné chvíle

Evropský trh s MP3 a MP4 přehrávači začíná být pořádně těsný, takže není jednoduché vybrat si ten správný model, který bude umět vše, co je třeba. A právě proto je tu nový produkt ze stáje Orava, Mp3/Mp4 přehrávač MBT-16G. Pouhých 35 gramů váhy a kompaktní tvar z něj dělá ideální kousek pro všechny, kdo s sebou neradi vláčejí těžkou elektroniku.

Jeho funkce to však nijak neomezuje. 16 GB vnitřní paměti (paměť lze ještě rozšířit vložením micro SD karty s kapacitou až 32 GB) pojme téměř nekonečnou zásobu zábavy pro vaši dobrou náladu a díky výkonnému akumulátoru si ji budete moci užívat až 7 hodin (v závislosti na typu přehrávaného souboru). A na jaké další výhody se můžete těšit?

* přehrávání mnoha typů formátů – např. AVI, MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG, APE atd.

* zobrazení videí a fotografií na velkém barevném LCD displeji (1,8″)

* zabudované FM rádio

* bluetooth pro spojení s bezdrátovými sluchátky a reproduktory

* USB dobíjení

* funkce diktafonu

Oceníte i intuitivní ovládání, rychlé nabíjení a samozřejmě spolehlivý provoz. Pokud hledáte perfektního společníka, který zažene váš podzimní splín díky spoustě příjemné hudby, bude Mp3/Mp4 přehrávač Orava MBT-16G pro vás určitě tím pravým.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.