Ubytování pro školy v přírodě se vydařilo na jedničku

Ubytování pro školy v přírodě se vydařilo na jedničku

Když se můj syn před pěti měsíci vydával na svou první cestu do školy v přírodě, slzel nejen on, ale i já. Svého syna, tak asi jako každá matka nesmírně miluji a odloučení od něj pro mne bylo velmi složité. Ovšem, jak řekl můj manžel, „jednou to přijít muselo.“ A měl pravdu. Syna jsem tak bez okolků vypravila na jeho první výlet se svými vrstevníky, který se měl odehrávat na překrásném místě v Krkonoších. Ubytování pro školy v přírodě zde pořádala školka, kterou navštěvuje, a musím uznat, že se trefila do černého. Krásné místo, překrásná příroda a neskutečně raritní hotel, který Benecko nabízí, včetně své výtečné kuchyně. Taková nabídka se opravdu nedá odmítnout.

 

Ubytování pro školy v úžasném koutu naší země

Krkonošský národní park, pod který Benecko spadá, je opravdu famózním místem. Děti si zde naleznou vyžití jak v zimních měsících, tak i v letních. Ubytování pro školy je zde vymyšleno do posledního detailu a to včetně opravdu pestrého programu. Nechybí totiž turistické výlety do okolí, zoologická zahrada, či velmi populární Lufťákova stezka, kterou děti milují stejně tak, jako koloběžkovou dráhu, která je zde rovněž k mání. Syn byl tak velmi příjemně potěšen tím, jak pestrý program zde pro děti byl. Dokonce neměl prostor ani na smutnění, které po nástupu do autobusu od našeho domu, vypadalo nekonečně. Jsem tak nesmírně ráda, že si syn výlet užil a již se těším, až si podobnou akci zase někdy zopakuje.

 

Hotel pro rodiny s dětmi je rovněž k nezaplacení

Když se řekne hotel pro rodiny s dětmi, asi si neumím představit lepší místo, než právě Benecko. Z vyprávění mých kamarádek totiž vím, že zde již dříve tento hotel patřil k těm nejlepším. Po rekonstrukci se ovšem proměnil v ještě kouzelnější místo, než tomu bylo tenkrát. Své čarovné kouzlu si ale prý zanechal. Bylo mi tak od kamarádek doporučeno, abych vzala děti a manžela a vydala se kupříkladu na toto místo strávit svou zimní dovolenou. Z počátku jsem sice trochu váhala, ale nakonec jsem se rozhodla, že se sem přece jen v zimě podíváme a tak se nemohu dočkat toho, s kolika zážitky se budeme vracet zpět do Prahy.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.