Užijte si vždy správně připravený čaj díky té správné konvici

Užijte si vždy správně připravený čaj díky té správné konvici

Každý milovník křehkých čajových lístků určitě dobře ví, jaké jsou rozdíly v přípravě mezi jednotlivými druhy. A co teprve bylinné nálevy, jejichž užívání je v poslední době stále populárnější? Víme, jakou si žádají péči a ukážeme vám, jak si jejich přípravu maximálně usnadnit.

Pouhých 60°C na kvalitní bílý čaj anebo poctivých 100 stupňů pro pořádného turka? Obojí můžete připravit v jedné konvici, a to bez otravného postávání kolem a počítání vteřin nebo pracného zjišťováním teploty za pomoci teploměru určeného k zavařování. Od teď budete mít vždy k dispozici vodu o té správné teplotě. Stačí si pořídit rychlovarnou konvici VK-3817 A Orava.

 

Velký výběr teplot pro dokonalý požitek

Vcelku nezáleží na tom, jakému nápoji holdujete. Rychlovarná konvice VK-3817 A Orava si poradí se vším. K dispozici máte totiž hned pět nastavitelných stupňů teploty:

* 60 °C

* 70 °C

* 80 °C

* 90 °C

* 100 °C

Nikdy se nespletete, protože konvice mění barvu svého podsvícení podle aktuální teploty vody. Navíc je nerezová, takže se nemusíte obávat žádného nežádoucího zápachu ani příchuti z převařené vody, jež by společně mohly váš dojem z dokonalého šálku zcela zničit.

A pokud vážně spěcháte, jednoduše nasypte čaj přímo do konvice a nechte ho ohřát na tu správnou teplotu. Přitom určitě využijete praktické vyndavací sítko, které snadno omyjete a opět připravíte k použití.

Ve výbavě samozřejmě nechybí nic z toho, na co jste zvyklí u své běžné rychlovarné konvice. Víko se otevírá po stisknutí tlačítka, elektrickou šňůru lze pohodlně smotat do podstavce, konvice samotná je umístěná na odnímatelném 360°otočném podstavci a při zapnutí se rozsvítí světelná signalizace. Konvice vás ochrání i před ohřevem bez vody a zabrání tak poškození vašeho majetku z pouhé nepozornosti. Zahřejte se během chladných měsíců roku tím správným nápojem! S rychlovarnou konvicí VK-3817 A Orava se vám to zaručeně povede.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.