Vyhněte se nudnému bydlení – vyzkoušejte něco nového

Vyhněte se nudnému bydlení – vyzkoušejte něco nového

Přemýšlíte, jak oživit vaše bydlení tak, abyste nezruinovali rodinný rozpočet, a přesto byla změna viditelná? Inspirujte se tipy, jak oživit váš domov nebo byt, upravit venkovní prostory a mít garáž, kterou vám budou nejen sousedé závidět.

 

Jak oživit interiér

Ať už máte dům nebo byt, tak byste určitě chtěli, aby vypadal co nejlépe. Nemusíte docílit takového vzhledu, který vidíte v katalozích o bydlení, mnohem lepší bude, když si váš domov zachová osobitost a bude místem, kde se budete cítit dobře. Zkuste malé, ale účinné změny, které se mohou týkat interiéru, exteriéru, nebo třeba designu garážových vrat.

· Nebojte se barev

Vpusťte do svého bydlení barvy. Rozhodně nemusíte všechny místnosti vymalovat křiklavými barvami, postačí, když zvýrazníte jednu stěnu, popřípadě nalepíte zajímavou tapetu nebo pokoj vymalujete kontrastní barvou, oproti podlaze.

· Přestavte nábytek

Jestliže vás už nudí stálé a neměnné rozložení nábytku v pokojích, tak je na čase nábytek mírně přeskládat. Nemusíte pořizovat nové a drahé skříně, stačí přehodit sedačku, doplnit starší nábytek přehozem nebo přeskládat pár skříněk a budete se divit, jak se vaše bydlení najednou projasní.

· Nezapomínejte na doplňky

Doplňky jsou jednou z nejdůležitějších součástí vašeho bydlení. Nezapomínejte na koberce, ozdobné polštářky, designové lampy nebo kousky z bazarů či starožitnictví. Stejně jako fotografie dodají vašemu bydlení osobitost a duši.

 

Upravte exteriér

Při úpravě exteriéru počítejte s tím, že mnohdy vás čeká delší práce. Ať už se jedná o plán větší zahrady nebo menší předzahrádky s garáží, tak vždy mějte po ruce nakreslený plán. Rozvrhněte si, kde by měl být bazén, kde záhony, kde chodníky a nezapomeňte ani na místo k odpočinku, které by na zahradě rozhodně nemělo chybět.

 

Garáž, která zaujme

Důležitou součástí bydlení je také garáž. I když se vám může zdát úprava garáže nedůležitou, nenechte se mýlit. Právě garáž je, stejně jako váš dům, to první, co okolí vidí. Nechte se okouzlit novým designem garáží, tedy potiskem garážových vrat. Ať už se vaše garáž pyšní sekčními garážovými vraty nebo chcete zvýraznit průmyslová garážová vrata na vaší firmě, využijte unikátní technologie digitálního tisku na čelní plochu vrat. Tato tisková technologie je schopna pracovat ve třech osách s rozlišením 360 dpi, což umožňuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Toto rozlišení je v použití na vratovém panelu světově unikátní.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.