Montované mateřské školy jako praktické a funkční řešení

Montované mateřské školy jako praktické a funkční řešení

Na budovy mateřský škol jsou kladeny velké nároky. Musí být maximálně bezpečené, funkční a speciálně prostorově řešené. Nejen z těchto důvodů jsou ideální volbou pro jejich výstavbu montované moduly, přináší totiž zajímavé benefity.

 

Rychlé a efektivní řešení

Na výstavbu montovaných mateřských škol se specializuje společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s., která nabízí řešení pro všechny obce, které problém s umístěním dětí předškolního věku musí řešit. Nabízí totiž rychle postavenou budovu školky (stavba trvá přibližně 5- 7 týdnů od závazné objednávky) a to navíc za skvělou cenu (oproti klasické zděné stavbě je cena  až poloviční).

 

mobile-point.cz

 

Pronájem nebo odkup

Společnost MOBILE POINT CORPORATION a.s. nabízí pro výstavbu mateřských škol několik alternativ. Společnost má totiž domluveno i financování přímo ušité na montované školky od Unicredit Leasing, KB, ESSOX, kde obcím stačí jen malá částka na začátek, a poté celkovou částku splácí z peněz rodičů, kteří platí za umístění dětí. Možné je také postavení školky na určitou sjednanou dobu, kdy obec bude platit pronájem a například později školku odkoupí.   Poslední možností je financování přes investora, který pronajímá po celou dobu smluvního vztahu školku obci nebo městské částí a posléze může být vybártrována za jinou budovu jež obec vlastní v podobné cenové hladině.

 

mobile-point.cz

 

Variabilní využití prostor a maximální ekologická nezávadnost

Kromě nízkých pořizovacích nákladů je výhodou montovaných mateřských škol i jejich variabilita. Mateřské školy lze totiž postavit ve trojím provedení jako low cost – doporučuje se pro sezónní stavení s možností pozdějšího dozateplení (např. venkovní izolant apod.). Síla izolantu ve stěnách 120 mm. Dále jako nízkoenergetická stavba – náklady na vytápění jsou minimální. Velice dobře zateplená skladba. Sila izolantu ve stěnách od 160+50 mm. Izolační dvojskla U = 1,0 nebo jako pasivní objekt – náklady na vytápění jsou téměř nulové. Síla izolantu ve stěnách od 240 + 50 mm. Izolační trojskla U = 0,7. Montované mateřské školy jsou vyrobeny ze speciálních stěn, které jsou šetrné k přírodě a zajišťují zdravé prostředí.

 

Montované moduly mohou být základem také pro váš dům nebo chatu, možné je postavit i jiné objekty jako například domovy důchodců.

 

Více informací najdete na mobile-point.cz .
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.