Stěhování domů, bytů, kanceláří a těžkých břemen

Stěhování domů, bytů, kanceláří a těžkých břemen

Plánujete stěhování Vaší domácnosti nebo se jen potřebujete zbavit starého nepotřebného nábytku či spotřebiče a nemáte odvoz? Firma Stěhování levně Praha, Vám nabízí kvalitní, spolehlivé služby v oblasti stěhování bytů. Máme bohaté zkušenosti se stěhováním bytů od 1+0 až po veliké střešní apartmány přes 2 patra. Před každým stěhováním nabízíme bezplatnou nezávaznou prohlídku technikem. Rádi pro Vás také zajistíme veškeré obalové materiály nebo Vám předem zapůjčíme přepravky a krabice.

 

Vize naší firmy

Chceme poskytovat kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné služby jak jednotlivých tak komplexních dodávek v oblasti stěhování a veškerých přidružených služeb. Naším cílem je zaujímat v tomto oboru jedno z předních postavení v České republice a poté dále expandovat do Evropy. Naší každodenní činností i dlouhodobými strategickými rozhodnutími budeme podporovat kontinuální inovace námi nabízených řešení a služeb. Chceme i nadále pravidelně a soustavně investovat do rozvoje. Maximalizaci přínosů našich řešení a služeb budeme realizovat jak vlastními silami, tak i ve spolupráci se silnými a ověřenými partnery. Na tom všem plánujeme pravidelnou a soustavnou činností pracovat tak, abychom vám mohli nabízet pouze ty nejkvalitnější služby.

 

Stěhování v ČR i v zahraničí

Někdy vám je území České republiky malé a plánujete mezinárodní stěhování. Kromě délky převozu věcí se však tyto dvě záležitosti od sebe příliš neliší. Na každé stěhování se hodí totožná příprava, která může usnadnit jeho průběh.

Začněte tím, že si napíšete podrobný seznam stěhovaných věcí. Díky tomu dokážeme co nejpřesněji odhadnout dobu a cenu stěhování. Pro zjištění ceny stěhování bytu neváhejte kontaktovat náš ochotný personál pomocí jednoduchého formuláře či telefonicky. Přečtěte si naše rady a tipy jak se správně připravit na stěhování. Objednejte si bezplatnou prohlídku naším technikem. Zabezpečte dostatečně velké parkovací místo pro stěhovací vůz na místě nakládky, a pokud máte tu možnost, i na místě vykládky.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.