Vyčistit koberec hloubkově? Žádný problém!

Vyčistit koberec hloubkově? Žádný problém!

Rád bych se s vámi podělil o zkušenost, jak mě úklidová firma potěšila, co se čištění koberců týče. Moje matka má v domě dva velké světlé koberce –  vzory, které už jsou velmi staré a také tak vypadají. Matka má taky své roky a koberce už si tak často čistit nemůže a já na to opravdu čas nemám. Proto jsem se rozhodl projít internet (ačkoli to normálně nedělám) a vyhledat někoho, kdo by mi ulehčil práci s čištěním koberců. Pár firem jsem našel a teď bylo na řadě rozhodnutí, kterou si vybrat. Začal jsem číst články, které lidé o firmách psali a pokoušel se podle toho odpíchnout.

Po dlouhém uvažování jsem oslovil firmu A SERVIS  LIPKA, s.r.o., se kterou jsem probral jejich metody. Již při jednání jsem mě skoro jasno. Domluvili jsme se na druhý den, kdy opravdu přijeli a dali se hned do práce. Po zkušenostech s jinými firmami, při jiných příležitostech již nějaké zkušenosti člověk má. Měli vlastní vybavení, kterým oba koberce dostali do perfektního stavu. Čekal jsem, že oba velké koberce budou dělat celý den. Když jsem se po chvíli byl podívat, byl jsem neuvěřitelně mile překvapen jak jim práce šla od ruky. Za tak krátký čas, za sebou měli velký kus práce.

Když skončili, já i moje matka jsme tomu nemohli uvěřit. Koberce byly dokonale vyčištěné a barvy jasné. Myslel jsem si, že to ani není možné, vyčistit koberce tak, aby vypadaly jako před léty. Jsem s firmou natolik spokojen, že kdykoli budu mít problém s koberci, zavolám si tento tým, než abych se do toho pouštěl sám. Čištění koberců kotoučovým strojem mohu všem doporučit. Také již vím, že když se mě kdokoliv zeptá, určitě tato firma vyhrává.

Není nad poctivou firmu, a když už si cizí lidé vpustíte do domu a při tom nemusíte mít ani obavy, ani jiný strach, pak je to jen lepší a lepší. Dnes již také vím, že mohu tyto zaměstnanci nechat i se starou matkou a nemusím mít žádné obavy.

Jak na flek od červeného vína. Čištění koberců Brno

Zdravím, ráda bych veřejně pochválila firmu, která mi, dá se říct, zachránila život. S přítelem jsme si vyjeli na chatu jeho rodičů. Samozřejmě bez romantického večera by se to neobešlo. A jak to tak bývá, sklenka s červeným vínem se převrhne z okraje stolu a obrovská skvrna na bílém koberci je na světě. V tu chvíli jsem prosila, aby to byl jen špatný sen. S partnerem jsme koberec drhli celý večer, bohužel bez úspěchu.

Babské rady nepomáhaly a já byla stále nešťastnější. Druhý den ráno jsme si sedli k počítači a hledali někoho, kdo by koberec budoucího tchána vyčistil. Některé věci se špatně vysvětlují, hlavně starším lidem. Prostě ostuda a já měla jen nervy a žádnou radost z večera.

Large empty living room with huge rug, fireplace and lake view.

Large empty living room with huge rug, fireplace and lake view.

Při vší té smůle jsme ale objevili a náhodně vybrali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která dělá čištění koberců kotoučovým strojem. Do několika hodin přijeli a okamžitě se pustili do práce. Čekala jsem na verandě celá v nervech a představovala si hněv onoho muže. Některé věci ale nejdou vrátit. Jaká úleva, když přijde pán z úklidového týmu a oznamuje mi, že mají práci hotovou. S hrůznými myšlenkami na láteřícího budoucího tchána jsem vešla do společenské místnosti, kde jsem zůstala stát s úžasem na kompletně vyčištěný koberec. Upřímně říkám, že mi koberec připadal ještě v lepším stavu, než byl před naším příjezdem. Tento výkon úklidové firmě nikdy nezapomenu. Nejenže vše dobře dopadlo, ale ještě jsme získali nový kontakt, který se bude jistě ještě několikrát hodit a to nejen nám, ale i naším známým.

Takto si představuji přítele v nouzi a i na telefonu. Možná, že se Vám to bude zdát dost familijerní, ale já to tak cítím. Všem bych přála jen ty nejlepší zkušenosti a takovéto srovnání. Dobrých firem není nikdy dost. Tak i vy mějte šťastnou ruku při výběru.
16 odpovědí na "Vyčistit koberec hloubkově? Žádný problém!"

 1. Jakub Mužátko  Duben 21, 2016 v 9:08 am

  Koberec u nás ve firmě byl ošklivě špinavý. Zajišťoval jsem pro svého šéfa vyčištění a objednal si firmu, která používala extrakční metodu, ta ale byla opravdu špatná a nedokázala vyčistit koberec perfektně. Po té jsem si všiml firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., když jsem vyhledával jinou firmu na čištění koberců. Ti nabízí strojovou metodu a ta zafungovala. Byla sice dražší, ale jednoznačně spolehlivější, takže doporučuji všem, kteří očekávají dokonalý výsledek. Levné náhražky čištění koberců nemá cenu ani objednávat, jen vyhazujete peníze.

  Odpovědět
  • Ondřej Vinkler  Srpen 9, 2016 v 8:48 am

   Dobrý den,
   děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s našimi službami spokojený.

   S pozdravem,
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

   Odpovědět
   • Jan Urban  Srpen 16, 2016 v 6:46 am

    Dobrý den, jak přesně funguje strojová metoda čištění koberců? díky za odpověď

    Odpovědět
    • Ondřej Vinkler  Srpen 31, 2016 v 7:55 am

     Dobrý den pane Urbane,
     strojová, hloubková metoda čištění koberců funguje na principu, kdy se pomocí těžkého kotoučového stroje zanese účinná chemie do hlubších struktur koberce a nechá se půsboti tak dlouho, aby pustily veškeré nečistoty. Následně se koberec opět rozkartáčuje, nečistoty se dostanou na povrch koberce a nakonec se vysají výkonným vysavačem.

     S pozdravem,
     Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     Odpovědět
     • Petr Nečas  Září 5, 2016 v 8:49 am

      Dobrý den,zajišťujete své služby i ve Zlíně?

     • Ondřej Vinkler  Září 21, 2016 v 10:21 am

      Dobrý den pane Nečasi,
      ano, všechny naše služby zajišťujeme po celé České republice a Slovensku, ale také v Rakousku či Německu.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

     • Petr Dostál  Září 26, 2016 v 12:58 pm

      A jak je to u Vás cenově za čištění koberců?

     • Ondřej Vinkler  Září 27, 2016 v 2:25 pm

      Dobrý den pane Dostále,
      zde je cenový přehled všech našich služeb: http://www.a-servislipka.cz/cenik/.

      S pozdravem
      Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

 2. Roman Kyncl  Duben 17, 2016 v 9:19 pm

  Firma provádí tepování a strojové čištění koberců Praha za použití moderní technologie, kterou díky svým mnohaletým zkušenostem z oboru spojuje s klasickými léty prověřenými metodami čištění. Hlavní podíl na precizním vyčištění koberce má velice kvalitní a účinná chemie Bosch RTS, která pronikne hluboko do struktury koberce a velice efektivně na sebe naváže a desinfikuje nečistoty a znečištění z jakéhokoliv koberce. Po tom, co aktivní čistící složka splní svůj úkol, se celý povrch koberce podrobí důkladnému mechanickému čištění kotoučovým strojem, který z vláken odstraní zatvrdlé a zaschlé částice nečistoty. Místa, ze kterých se ani po opakovaném čištění kotoučovým strojem nežádoucí skvrny nedaří odstranit, se vždy ještě pokusíme vyčistit manuálně. Potom přichází poslední část procesu čištění koberce, kdy se za pomoci vysoce výkonného průmyslového vysavače se speciální štěrbinou celý povrch koberce zbaví vody a vlhkosti spolu s uvolněnými nečistotami. Na mechanické čištění koberce v Praze jsme použili kotoučový stroj Ghibli SB43 Comfort Plus, který je osazen vysokým šampónovacím kartáčem s výškou štětiny 12 cm. Uvedený kartáč zaručuje společně s váhou strojě 50 kg na průměr kotouče 43 cm nenapodobitelnou sílu vykartáčování a vyčesání nečistot z koberce. Koberce následně vysajeme pomocí vysoce výkonného dvoumotorového vysavače AS59 s jeho výkonem 1600 W, který má velkou výhodu dvojité turbíny a nenapodobitelným podtlakem 2x200mb. Specializovaná kobercová štěrbinová hubice dokonale vysaje vlhkost a uvolněnou nečistotu. Vyčištěný koberec necháváme ještě několik hodin proschnout.

  Odpovědět
 3. Honza Zika  Duben 11, 2016 v 10:38 am

  Vyčištění koberců? S jinými firmami peklo s A Servisem radost! Kvalitou nelze srovnávat s jinými firmami, s kterými již mám zkušenost, protože ty se kvalitou nehrabaly firmě A Servis ani po kotníky. První dojem z ceny však byl rozporuplný, nevěděl jsem zda do toho jít nebo ne, protože nejsou zrovna nejlevnější. Když si ale teď vezmu, kolik peněz jsem nasypal do vyčištění koberce jinými firmami, které ani nebyly tak spolehlivé, tak je tato cena absolutně zanedbatelná. Profesionální tým, profesionálně zajištěná práce, voňavý a krásně barevný koberec – jednoduché shrnutí jejich práce a výsledku!

  Odpovědět
  • Ondřej Vinkler  Říjen 5, 2016 v 10:06 am

   Dobrý den pane Ziko,
   děkujeme za kladný komentář. Jsme rádi, že jste byl s námi spokojený.

   Těšíme se na další spolupráci.

   S pozdravem
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

   Odpovědět
 4. Lenka Krylová  Březen 31, 2016 v 8:29 am

  Díky recenzím jsem neměla strach, že by čištění koberců dopadlo u mě doma špatně, ale nikdy nevíte. Pravda je taková, že pracovníci firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. potvrdili to, co se o nich píše! Šikovná parta pracantů, kteří se dlouho nad prací nerozmýšlí a snaží se ji udělat kvalitně a co nejrychleji. Samotné vyčištění koberce skončilo úžasným výsledkem, navrácením nádechu a barvy. Opěvovaná sláva nad firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. není žádnou nadsázkou, ale pravdou, kterou potvrdili u mě doma.

  Odpovědět
  • Ondřej Vinkler  Říjen 3, 2016 v 12:28 pm

   Dobrý den paní Krylová,
   děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojená.

   S pozdravem
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

   Odpovědět
 5. Kamil Nečesaný  Březen 28, 2016 v 3:14 pm

  Na firmu se nejčastěji obracejí zákazníci s požadavkem důkladného, dlouhotrvajícího a kvalitního strojového vyčištění kobercových povrchů, křesel a čalounění. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou profesionálové v každém ohledu, ručíme za jejich spolehlivost. Při úklidu a strojovém čištění koberců používáme šetrné čisticí prostředky a moderní vybavení, které naše úklidové práce zrychluje a zaručuje jejich kvalitu. Důkazem toho jsou desítky spokojených klientů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Kobercové plochy čistíme za pomoci kotoučového stroje s kartáčem s vysokou štětinou, velmi kvalitní čistící chemií Bosch RTS a vysoce výkonného třímotorového vysavače. Na koberec nejprve naneseme čistící chemii, kterou chvíli necháme působit, a následně je celý povrch podroben důkladnému kartáčování kotoučovým strojem. Následně, co je celá plocha vykartáčována, je čistící chemie s navázanými nečistotami odsáta z povrchu za pomoci vysavače s úzkou kobercovou hubicí, docílíme tím i načesání chlupu koberce. Zásadně nepoužíváme extrakční čištění koberců, toto čištění je nedostatečné, krátkodobé, brzy znečištěné a flekaté. Naše ceny se pohybují v průměru 24Kč/m2 nad 100m2, u menších ploch je cena dohodou. Uvědomujeme si, že cena je o málo dražší než u konkurence, která se v průměru pohybuje okolo 15Kč/m2 za extrakční – mokré čištění, ale naše strojová metoda je několikanásobně pracnější, časově náročnější a v každém případě účinnější. V České republice, ale i v zahraničí se řadíme v úklidu mezi jedničku na trhu.

  Odpovědět
 6. Petr L.  Březen 25, 2016 v 8:34 pm

  Firma byla i v naši společnosti. Cena byla vyšší, než konkurenti, ale sázel jsem na jistotu, náš pan ředitel, neodpouští. S řemeslníky a s jistým druhem služeb mám své zkušenosti. Čtu reference a komentáře a taky je píšu. Raději déle hledám, už jsem se spálil. S A SERVIS LIPKA, nebyl žádný problém.

  Odpovědět
  • Ondřej Vinkler  Září 29, 2016 v 10:50 am

   Dobrý den,
   děkujeme za kladnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl s naší firmou spokojený.

   S pozdravem
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servislipka.cz

   Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.