Kdy je nejlepší čas požádat svou vyvolenou o ruku? Přeci o Vánocích!

Kdy je nejlepší čas požádat svou vyvolenou o ruku? Přeci o Vánocích!

Každá žena si tento okamžik představuje snad již od doby, kdy dostala ve školce svou první pusu. A spousta z nich si představuje tento kouzelný okamžik právě ve spojení se Štědrým dnem. Kouzelná atmosféra Vánoc tak bude jenom podtrhnuta tím ještě kouzelnějším slůvkem „ANO“!

 

Teď máte a starosti nejdůležitější krok – a to je správný výběr snubních prstenů!

  1. Dvakrát měř, jednou řež!

Nekupujte snubní prstýnek na poslední chvíli – výběru toho pravého prstenu byste měli věnovat dostatek času, a to nejméně tři měsíce před svatbou. Srovnávejte, vyhodnocujte ale hlavně – buďte s výběrem oba spokojeni!

 

  1. Výběr materiálu

V dnešní době je velice oblíbené bílé zlato, nicméně na výběr máte ještě klasické žluté, či červené zlato nebo stříbro. Ti odvážnější si pořizují nejenom snubní, ale i zásnubní prsteny z chirurgické oceli. Pokud chcete do těchto šperků investovat, doporučujeme vsadit na platinu.

 

  1. Vyhněte se momentálním „módním výstřelkům“

Pamatujte na to, že snubní prsten budete nosit v tom lepším případě celý život. Raději se vyhněte takovým prstenům, které momentálně „frčí“ – trendy jsou nestálé a rok to může být třeba úplně jinak. Vzpomeňte si třeba na zvonáče!

 

  1. Nenechte se omezovat

Snubní prsten by měl být takový, aby vám při běžných denních činnostech nezavazel – tudíž, pokud plánujete prsten s kamenem, ženy by neměly volit s vystupujícím kamenem.

 

  1. Nejenom zásnubní prsten se pyšní kameny

Blyštivé kameny se již „probojovaly“ i do snubních prstenů – často na nich můžeme vidět i celé tenké linie, posázeny zirkony či dokonce brilianty.

 

  1. Nemusíte mít oba dva stejné prsteny

V dnešní době to už není nic neobvyklého, že žena má užší prsten než muž a má jej poset drobnými kamínky.

Hlavně vybírejte pečlivě, tyto prsteny vás budou s vaší drahou polovičkou spojovat po celý život.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.