Spodní prádlo Calvin Klein – pohodlí na dosah ruky

Spodní prádlo Calvin Klein – pohodlí na dosah ruky

Snad nikdo nepochybuje o tom, že je spodní prádlo klíčovou součástí šatníku ženy i muže. Dámy si potrpí na pěkné kalhotky, tanga a podprsenky, pánové nedají dopustit na pohodlné trenýrky a boxerky. Na tuzemském trhu je dostupná pestrá paleta českých i světově uznávaných značek, ale někdy je jejich cena závratná. Značka Calvin Klein je ovšem jiná, může si ji dovolit opravdu každý.

 

Krátký výlet do historie

Rodák z Bronxu, Calvin Richard Klein, se narodil v roce 1942. V žilách mu koluje maďarská, rakouská i americká krev. Calvin Klein vystudoval Střední školu umění a designu. Patřil do partičky slavných módních návrhářů, která nepostrádala Roberta Denninga a Ralpha Laurena. V roce 1968 založil svou značku, jež se specializovala na džínové oblečení. Určitě víte, že pro věhlasného návrháře pracovaly celebrity, jako jsou David Beckham, Diana Kruger či Scarlett Johansson.

 

Zaměřeno na pány

Spodní prádlo mají v hledáčku i muži, potrpí si především na klasické střihy, protože jsou synonymem pohodlí. Trenýrky lze pořídit v klasických střizích a barevných kombinacích. Nechybí jim volný prostor, což ocení muži při nošení. Boxerky jsou prioritou mladších generací. Komfortní Calvin Klein mají basicové provedení a nesmí jim chybět guma s logem značky.

 

Ani dámy nepřijdou zkrátka

Pro ženy je spodní prádlo Calvin Klein populární především díky sportovním podprsenkám s basic střihy a barvami, jako jsou bílá, černá či šedá. Podprsenky Calvin Klein skvěle padnou, proto se příjemně nosí. V kombinaci s klasickými kalhotkami nebo tangy tvoří dokonalou symbiózu. Tanga se vyrábějí z elastických materiálů. Pokud nemáte v lásce tanga, věřte, že těmto přijdete ihned na chuť. Kalhotkám ani tangům nechybí typická guma s logem nesmrtelné značky Calvin Klein.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.