Via Naturae

Via Naturae

„Vyhlašujeme návrat k přírodě“

Motto našeho projektu, které většinou uvádíme za názvem firmy, ve své podstatě shrnuje, o co nám při budování eshopu a služeb zákazníkům jde. Neženeme však lidi zpět do lesa a na pastvu, ale snažíme se jim předkládat takové produkty, které jsou co nejvíce přírodní. Pokud lze uvést příklad, tak třeba ořechy nabízíme v první řadě v naturální podobě, nepražené a nesolené. V opačném případě se ničí jejich užitná hodnota pro lidské tělo. Sušené ovoce prodáváme bez cukru a nesířené, což je základ. Pokud něco sířené je, u nás to koupit nelze. Prakticky rovná polovina sortimentu jsou BIO produkty.

E-shop www.prirodnidoplnky.eu budujeme už osmým rokem a začalo to jako nápad na řešení zdravotní situace jednoho ze zakladatelů projektu. Zdravotní problémy pominuly díky tzv. superfoods a začali jsme se problematice víc věnovat, poznávat víc produkty a jejich opravdovou hodnotu. Od té doby „nabízíme lidem podporu na jejich cestě, ať už se chtějí vydat cestou veganaa nebo se prostě jenom zdravěji stravovat“, jak s oblibou říkáme zákazníkům.

Zákazník v našem e-shopu si může vybrat z téměř 2 tisíce položek a přibližně 30% z tohoto počtu spadá pod naši privátní značku Via Naturae. Zde má zákazník jistotu, že kupuje kvalitní produkt za velmi dobrou cenu. Už více než 4 roky totiž kupujeme suroviny ve velkém a sami si je balíme. Vždy přesně víme, co v daném balíčku je a můžeme tak doporučit daný produkt a zákazníkovu na emailu, telefonu či na prodejně poradit a případně přiblížit chuť a účinky.

Zákazník má v dnešní době velmi těžkou pozici zvolit dodavatele, který dodává opravdu kvalitníprodukty a ne jenom reklamní taháky, za kterými se skrývá podřadné zboží. Na trhu najdete stovky až tisíce výrobků, které obsahují vitamíny a minerály, ale drtivá většina z nich je buď průmyslově vyrobená, a nebo separovaná z potravin takovou formou, že už nemají pro lidské tělo účinek. Naší snahou je, abychom dodávali zákazníkům produkty s co možná nejvyšší přidanou hodnotou, živé, chutné a bez jakékoliv chemie. 

Specializujeme se na naturální sušené ovoce a ořechy a umíme nabídnout to nejlepší a navíc za skvělou cenu. Vedle nich ale nabízíme stovky produktů, z nichž nejoblíbenější jsou řasy chorella a spirulina, mladý ječmen, chia semínka a další superfoods jako maca, mladá pšenice, moringaoleifera, kakaové boby a prášek, bio oleje, bylinné čaje, aloe vera, rostlinné proteiny, bylinky, bezlepkové produkty a další bio raw potraviny. Z naší nabídky si jistě vybere každý, kdo má rád kvalitní produkty. Mnoho z uvedených produktů nabízíme přímo pod naší značkou Via Naturae. Pod touto značkou má zákazník záruku vysoké kvality za velmi dobrou cenu. 

Protože nám není lhostejné ani zdraví našich zákazníků, ani naše planeta Země, tak jsme nově otevřeli i bezobalový obchod, kam si zákaznici chodí nakupovat s krabičkami, dózami a sklenicemi a negenerujeme tak další a další zbytečné plastové obaly. 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.