Už máte svou kabelku O bag?

Už máte svou kabelku O bag?

Ne? A žijete vůbec na planetě Zemi? Ženy z celého světa propadly této italské značce a většina z nich neskončí u jedné. Pokud si nekoupí rovnou dvě, mají doma aspoň několik vyměnitelných částí, díky nimž mohou svou kabelku inovovat, přizpůsobovat outfitu a náladě.

Jestli nemáte rády mainstream, možná vás oblíbené dámské kabelky O bag až tolik nenadchnou. Značka je totiž skutečně dost známá a její výrobky potkáte na každém kroku. Tedy aspoň ve větších světových městech. Na druhou stranu najít někoho, kdo má stejnou, je díky obrovské variabilitě velmi těžké.

 

Kabelku O bag si sestavíte podle sebe

První velkou výhodou těchto kabelek totiž je, že si je sestavíte úplně podle svých představ. Kabelka se skládá ze svrchní vrstvy, textilního vnitřku, dvou uch, za která ji nosíte, a případných doplňků. Lze ji ozdobit různými řetízky nebo například kožešinou. Každou tuto část je možné zakoupit i samostatně, díky čemuž si ji sestavíte zcela podle svých představ a originálně. Ačkoliv jsou tedy kabelky O bag dost rozšířené, vy stále můžete mít vlastní a neokoukaný model. Na druhou stranu je samozřejmě možné koupit i hotové kabelky O bag, takže všechny části najednou.

 

Další výhodou je materiál

Další výhodou, kterou si majitelky kabelky od této značky pochvalují, je materiál. Všechny plastové kabelky O bag jsou snadno omyvatelné. Když se vám něco vylije uvnitř textilního vnitřku, sice to zabolí, ale ten se dá přece vyjmout. Můžete ho vyndat a vyčistit, nebo si prostě koupit nový. Peněženku to nezatíží tolik jako koupě celé nové kabelky.

O bag dnes vyrábí rovnou několik modelů těchto kabelek, například O bag mini, O bag chic a původní O bag standard. Co se týče velikosti a tvaru, takže si vybere každý. Ne všechny ženy však mají kuráž na netradiční kabelku z plastu. A jak jste na tom vy?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.