Kouzlo análního sexu – jak s ním začít?

Pokud chcete do své ložnice vnést trochu netradiční rozkoše nebo jednoduše vyzkoušet něco nového a neotřelého, určitě byste měli zamířit do vod análního sexu. Nejsou divoké ani bolestivé, pokud vy sami nebudete chtít, ale zato nabízejí spoustu možností pro zábavu a potěšení. Anální vibrátory jsou určeny jak už název napovídá k dráždění análního otvoru. Od těch běžných se liší především úzkým profilem a zesílenou patkou, která brání v úplném zasunutí vibrátoru do konečníku.

Kouzlo análního sexu – jak s ním začít?

Je libo pořádný kolik nebo raději jemné kuličky?

Na našem trhu existuje řada modelů, ale mezi ty nejoblíbenější stále patří kompaktní vibrátory doutníkového tvaru. Poznáte je podle zesíleného konce, ve kterém je také uložen motorek. Mohou být z plastu, gelu nebo silikonu. Pro začátečníky se nejlépe hodí vibrátory gelové. Jsou měkké a brání tak poranění okolní tkáně. Vyzkoušejte třeba flexibilní silikonový anální kolík s bižuterním drahokamem Diamond Silicone, který si vás získá svým nádherným vzhledem a jednoduchým používáním.

Hledáte spíše něco pro pány? Velmi oblíbené jsou zahnuté vibrátory s výstupkem dráždícím prostatu. Prostata je takový mužský bod G, takže její stimulace přináší opravdu neočekávanou rozkoš. Propracovanější modely se mohou často pochlubit i výstupkem pro dráždění hráze, která patří mezi velmi významné erotogenní zóny.

Zajímavým druhem análních vibrátorů jsou také anální korále. Jde vlastně o různě dlouhou řadu postupně se zvětšujících kuliček nebo oválků. Dráždění řitního otvoru je dosahováno za pomoci vysunování a zasunování pomůcky v takovém tempu, jaké vám vyhovuje. Vibrace jsou jen takovým příjemným bonusem. Jde o ideální pomůcku pro začátečníky, tak proč si ji neopatřit třeba rovnou v nádherné sadě erotických pomůcek Imperial Rabbit Kit Dark Purple? V ložnici si pak stačí vybrat ideální pomůcku pro vše intimní chvíle a to nejlépe přímo při akci!

Spousta inspirace pro erotické okamžiky

Rozložte své svůdné hračky na polštář a nechte se inspirovat jejich možnostmi. Nevědět, jak vás večer skončí, může být přece nesmírně vzrušující, nemyslíte? Vyberte si ze široké nabídky ověřených erotických pomůcek na stránkách Elektro-produkt.cz a oddejte se své vášni s pocitem maximálního bezpečí. Uvidíte sami, jak báječné to může být!
1 odpovědí na "Kouzlo análního sexu – jak s ním začít?"

  1. Martina  Leden 23, 2018 v 7:46 pm

    Ahoj, elektroprodukt znám, ale nenašla jsem co jsem hledala. Nemáte někdo zkušenost s touto stránkou https://www.divokeopice.cz/analni-kolik/ vypadá dobře i ceny ujdou, jen jsem nenašla recenze.

    Martina

    Odpovědět

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.