Tipy na dárky pro kutily

Asi každý z nás známe nebo máme v rodině nějakého kutila, který by pořád něco vyráběl či opravoval. Když ale nastane chvíle, kdy mu máme kupovat nějaký dárek, tak nás jak na potvoru nic nenapadá. Abyste si nemuseli lámat hlavu sami, máme pro vás hned 4 tipy na to, co dát kutilovi k narozeninám či pod stromeček!

Tipy na dárky pro kutily

1. Dílenský vozík

V dílně kutil tráví skoro veškerý svůj čas. Právě proto jsou skvělým dárkem jistě dílenské vozíky s výbavou nebo bez výbavy, které jsou vybaveny kolečky pro snadný převoz po dílně. Dílenský vozík vybírejte tak, aby měl i praktické příslušenství ve formě odpadkového koše nebo boční police. Někteří šikulové mají rádi právě to, že se jejich sbírka nářadí neustále rozšiřuje. V takovém případě se jim bude hodit dílenský vozík bez výbavy. Pokud by však nové nářadí mnoha druhů ocenili, můžete jim pořídit pouze nové nářadí pro dílenské vozíky.

 

2. Praktické sady

V naší domácnosti je čas od času důležité něco sestavit, přimontovat, připevnit, přišroubovat, odšroubovat atd. K tomu se mužům bude skvěle hodit šroubovák na bity, který v balení obsahuje i 138 bitů, uzavřených v plastové krabici. Muži tak budou mít vše hezky při ruce. Bity jsou vyrobeny z kvalitní slitiny oceli S2, slouží tedy pro profesionální práci. Skvělým tipem je ale i sada bitů XXL, obsahující 200 dílů, ve kterých naleznete bitové imbusy, torxy, pětihvězdy, mnohohrany a další. Stejně univerzálním a praktickým dárkem, jako jsou bitové sady, jsou i sady ráčnových klíčů, které se hodí do domácnosti i do dílny. Nářaďové sady můžete vybírat od těch základních a po velmi rozšířené sady, které obsahují naprosto vše, co by si váš partner, tatínek nebo bratr mohl přát.

3. Vrtačka

Jedna z klasických dárků pro kutila, je kvalitní vrtačka. Je to funkční dárek, který se bude hodit jak pro práci po celém domě, tak i na zahradu a terasu. Vrtačky se rozdělují na příklepové, bez příklepu a úhlové. Dále se pak mohou dělit dle náročnosti vrtání. Vrtačky bez příklepu se hodí pro dřevo a kov. Jsou lehké a přesné. Příklepové vrtačky jsou skvělé pro vrtání do zdi, do betonu nebo tvrdých stavebních materiálů. Úhlová vrtačka je nejlepší pro práci v těžko dostupných místech.

 

4. Zahradní technika

Pokud hledáte dárek kutilovi, který se soustředí na práci na zahradě, určitě se mu bude hodit nějaký kousek do jeho výbavy pro péči o zahradu. Zvolit můžete plotostřih, kvalitní zahradní nůžky, křovinořez, štípačku dřeva nebo z těch větších dárků zahradní traktor.

Tipů na dárky pro kutily je mnoho, my jsme vám však dali tip na ty nejuniverzálnější dárky, které se budou hodit pro mnoho druhů prací a hravě je seženete ve specializovaných obchodech s nářadím. Který tip se vám zalíbil nejvíce?
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.