Také se snažíte již delší dobu zhubnout a stále se Vám to nedaří?

Také se snažíte již delší dobu zhubnout a stále se Vám to nedaří?

Máme pro vás super tip, jak konečně toto prokletí zlomit. Hubnutí vás navíc bude bavit! Jak na to? Zkuste zapojit celou svou rodinu do speciálního projektu společnosti Zepter. Výsledky se dostaví dříve, než byste čekali!

 

Zhubněte s nádobím Zepter!

Společnost Zepter totiž připravila zajímavý projekt s názvem Zhubněte s nádobím Zepter! Do projektu se můžou zapojit všichni, kdo to s hubnutím myslí opravdu vážně. Projekt funguje tak, že vám společnost Zepter zapůjčí nádobí a zajistí odborné zázemí a poradenskou pomoc dietoložky PhDr. Karolíny Hlavaté, která vám sestaví jídelníček a plán hubnutí. Vy už se pak snažíte sami a sledujete, jak jdou kila pěkně dolů.

 

zepter

 

Už to vyzkoušely tři rodiny

Do projektu se například již zapojily tři rodiny a výsledky byly obdivuhodné. V průběhu šesti měsíců se jim podařilo na základě dietoložkou sestaveného plánu, ukázek správného zdravého vaření v nádobí Zepter a poskytnuté e-mailové a telefonické konzultace výrazně zhubnout! Znatelný byl jak úbytek celkové váhy a tuku, tak úbytek centimetrů v rizikových partiích. Nejvíce přebytečných kilogramů shodila rodina Hlavničkových. Paní Dagmar Hlavničková – maminka – měla například úbytek tuku 4,3 % a zhubla celkem 8,8 kg, ztratila 12 cm v pase a 7 cm přes boky. A rozhodně nehodlá s hubnutím přestat. „Předepsaná dieta a zdravé vaření v Zepter nádobí nás v žádném případě nijak neomezuje, takže určitě budeme i nadále pokračovat. Jak já, tak manžel chceme shodit ještě alespoň 10 kg,“ potvrdila paní Hlavničková.

  

zepter

 

Téměř každý třetí čech trpí nadváhou, přičemž počet obézních neustále roste. Nebuďte lhostejní ke svému zdraví a zapojte se i vy. Více informací najdete na www.zepterclub.cz nebo přímo na telefonním čísle 221 990 835.

 

www.zepterclub.cz

 

zepter
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.