Tajemství krásy královny Kleopatry

Tajemství krásy královny Kleopatry

Bahno z Mrtvého moře je podle dochovaných pramenů a pověstí jedním z legendárních tajemství krásy královny Kleopatry. Pravidelně si v něm dopřávala koupele a zábaly nejen na obličej, ale i na celé tělo.

 

Mrtvé moře je jedinečné vysokou koncentrací minerálů jako hořčík, draslík nebo brom. Tyto vysoce koncentrované prospěšné minerály podporují metabolismus pleťových buněk. Bahno z Mrtvého moře obsahuje zejména vysoký podíl zinku, který významně napomáhá přirozené detoxikaci pokožky. Doporučuje se při léčbě akné, lupénky a ekzému, na ošetření celulitidy, pro zpevnění, prokrvení a zklidnění.

 

 

Snadné a rychlé použití

Naneste malé množství bahna na vlhkou pokožku. Nechte bahno působit 15 minut, během kterých se kůže pod neprodyšnou vrstvou prokrvuje a čistí se opravdu do hloubky. Na pleti můžete cítit teplo, a pokud chcete účinky masky znásobit, můžete bahno před nanesením mírně zahřát ve vodní lázni. Po zaschnutí bahno umyjte teplou vodou a naneste hydratační krém, případně noční krém. Pročištěná a uvolněná pokožka během noci dobře přijímá potřebné výživné a regenerační složky.

 

Hluboko čistící bahenní maska NevO Dead Sea SPA

mrtvé možeje navíc obohacena o Aloe Vera pro zklidnění podrážděné pleti. Masku stačí používat jednou až dvakrát do měsíce. Pokud trpíte mastnou pokožkou v tzv. T-zóně (čelo-brada-nos), můžete používat na problematická místa každý týden na 5 min. Není potřeba často používat pleťový peeling, protože na mokré bahno se při schnutí nalepí i odumřelé buňky a pokožka se doslova rozzáří. Po několika týdnech pravidelné péče můžete zcela zapomenout na starosti s problematickou pletí.

 

www.nevo-spa.com

 
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.