Mobile Point Corporation a.s. přináší ekologické a moderní bydlení pro každého

Mobile Point Corporation a.s. přináší ekologické a moderní bydlení pro každého

Mobile Point Corporation a.s. se specializuje na výstavbu speciálních obytných modulů, které jsou super základem pro efektivní, ekologické a navíc i cenově dostupné bydlení. Podívejte se na jejich nabídku.

 

 

 

Skvělá cena zaručena

Společnost Mobile Point Corporation a.s. realizuje stavby domů ze speciálních obytných modulů. Díky takovému sytému výstavby je bydlení rázem dosažitelné pro každého, kdo má zájem o to bydlet efektivně, moderně, funkčně, rychle a za velmi příjemnou cenu.

 

mobile-point.czmobile-point.cz

 

Moduly pro pohodlné bydlení

Společnost staví domy ze speciálních modulů, které sama vyrábí. Moduly se dají plně přizpůsobit vašim představám. Vy určujete, jak bude vaše budoucí bydlení vypadat. Z konstrukčního hlediska jsou jednotlivé obytné moduly vyrobeny v systému „Platform-Frame“. Celá stavba je potom složena ze stěnových dílců, které se skládají z dřevěné rámové konstrukce a jsou opláštěné příslušnými deskovými materiály, zatepleny, příp. doplněny o foliovou ochranu proti vlhkosti (v případě požadavku difúzně uzavřené skladby) a opatřeny povrchovými vrstvami. Montované domy jsou tak hlavně díky tomuto systému funkční a představují komfortní bydlení.

 

 mobile-point.czmobile-point.cz

 

Použití je více

Montované moduly od Mobile Point Corporation a.s. se dají použít i pro stavbu jiných objektů. Velmi oblíbené jsou mateřské školy, které lze postavit třeba jen na sezónu. Díky montovaným modulům vznikly také domovy důchodů nebo i komerční objekty a všechny jsou efektivní a maximálně funkční.

 

Více informací získáte na  http://mobile-point.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.