Společník pro 365 dní v roce – na jakém spíte vy?

Tušíte, kolik hodin ročně strávíte v posteli? Možná vás to překvapí, ale toto číslo se blíží 3 000. A právě tato doba rozhoduje o tom, jak odpočatí a kreativní se budeme cítit každý den, a také jak na tom zdravotně budou naše záda a krční páteř.

Společník pro 365 dní v roce – na jakém spíte vy?

Kvalitní matrace je základem regenerace našeho těla. Nejde jen o náš komfort, ale také o rychle návratnou investici do zdraví. Sama o sobě položená na zemi by nám ale moc nepomohla. Je třeba podpořit její kladné vlastnosti kombinací s vhodným podkladem a tím nejlepším jsou lamelové rošty, které podepřou celé naše tělo pružně a rovnoměrně.

 

Matrace za desetitisíce? Ale vůbec ne

Pokud ve vás spojení zdravotní matrace vyvolává husí kůži a strach o obsah vaší peněženky, rádi vás vyvedeme z omylu. Nejrůznější překupníci a podomní prodejci z vás skutečně mohou podobné částky vylákat, ale nákup matrace přímo od výrobce je mnohokrát levnější. A kde po něm pátrat? Nejlépe v českých luzích a hájích. Postelia spolupracuje s mnoha osvědčenými dodavateli kvalitních materiálů, takže vám může nabídnou postele, rošty, matrace i další vybavení do ložnice výhradně ve špičkovém provedení.

Matrace ze studené pěny jsou sázkou na jistotu

Zapomeňte na levné matrace z molitanu s nízkou životností. Mnohem lépe vám poslouží studená pěna. V Postelii s.r.o. její unikátní prodyšné, tvárné a komfortní vlastnosti nesnižují použitím lepidel, ale jednotlivém vrstvy matrace k sobě spojují za pomoci unikátní technologie zámků.

Věděli jste, že: V e-shopu Spime.cz od Postelia s.r.o. vám vyrobí jakýkoliv rozměr matrace do 10 dnů a zcela bez příplatku? Nakoupit můžete také na plátky s 0% navýšením.

Samozřejmostí je vysoká objemová hmotnost použitých pěn, díky níž vydrží všechny matrace po mnoho let a to i při vysoké zátěži. Právě tento údaj je totiž určující pro výdrž a kvalitu matrace. Od výrobců, kteří ho neuvádějí, ale místo toho se skrývají z líbivá slovíčka a pestrobarevné reklamní letáky se proto držte raději dál.

Kromě matrací je možné zakoupit také postele z českého dřeva další doplňky do ložnice od chráničů matrace až komody nebo taburety. Navštivte e-shop Spime.cz a vyberte si podle svého gusta a přání.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.