Rohová lavice: Vykouzlete posezení i v malé kuchyni

Rohová lavice: Vykouzlete posezení i v malé kuchyni

V mnohých kuchyních v panelových či bytových domech bývá naprosté minimum prostoru. Tento fakt je velmi nepříjemný, protože prakticky každá rodina by chtěla stolovat společně, a to přímo v jídelně, jež bývá součástí právě kuchyně. Právě kvůli minimalistickému pojetí této místnosti mnozí z nás snahu o společně strávené chvíle u jídla vzdávají. Je to škoda, protože vykouzlit elegantní posezení jde prakticky všude. Stačí jen, když se vyberete správnou rohovou lavici se stolem…

 

Praktické kuchyňské sety

Pro umístění jídelního setu budete potřebovat úplné minimum místa. V některém z rohů kuchyně určitě volno mít budete. Často stačí pouze odstranit květináč nebo jiný solitér a trochu uspořádat celou kompozici této místnosti. Vybírat si lze jak z levé, tak i z pravé variace jídelního setu, je tedy úplně jedno, jaký kout bude pro posezení využitý. Ptáte se konkrétně na celkový rozměr lavice včetně rohu? Ten činí 168×126 cm. Většinou se dopracujete k tomu, že jsou rohové lavice do kuchyně doplněny ještě o taburety.

 

Pohodlí zaručeno

Máte strach, že rohová lavice nedokáže nabídnout dostatek pohodlí? Jste na omylu. Jestliže spíše holdujete tvrdšímu podkladu, vyplatí se volit klasické dřevěné modely. Naopak pro měkčí a pohodlnější sezení není potíž vybrat polstrovaná provedení. Nezapomínejte přitom ani na praktickou stránku věci. K dispozici jsou totiž i moderní lavice s úložným prostorem. Jednoduše odklopíte sedací desku a můžete pod ni uložit jakékoli věci denní i občasné potřeby.

 

Vzhledově nadchnou

Každopádně! Jestliže konkrétní typ jídelního setu dokonale sladíte s výmalbou a kuchyňskou linkou, není co řešit. K dispozici jsou modely vyrobené třeba ze smrku, borovice či tvrdých dřevin. Výjimkou nejsou ani tmavé odstíny doplněné třeba o světlejší polstrování. Podívejte se ostatně sami do eshopu Dona-shop.cz a najdete tu pravdou variaci pro vás.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.