Školka prvorepublikového vzhledu

Školka prvorepublikového vzhledu

Mého syna čeká příští rok velmi náročná životní zkouška, respektive jeho první životní zkouška, kterou je návštěva školky. Sice se velmi těší, ovšem těžko říci, jaký bude mít názor první den v novém prostředí a zda se do školky bude těšit i nadále či nikoliv. To ovšem ukáže čas. Já osobně se domnívám, že ve školce, kterou jsme mu vybrali s mužem, se mu líbit rozhodně bude, jelikož je školka Praha 10 opravdu skvostnou institucí, která má své sídlo v překrásné prvorepublikové vile, která na vás hází dojem, že ani nestojí v Praze nýbrž na úplně jiném koutě této země. Dubeč, je ovšem místem, kde se dle mého názoru zastavil čas a dětem se zde musí obrovsky líbit.

 

Školka nám nabídla prohlídku celého interiéru a velmi nás nadchla

Školka Praha 15 nabídla celé naší rodině překrásnou prohlídku celého interiéru i exteriéru školky, který nás upřímně nadchl. Překrásná vzrostlá zahrada, spousta vyžití pro nejmenší, dokonalé hračky a především úžasný pedagogický personál, který nám padl ihned do oka. Neměli jsme rozhodně z návštěvy pocit, jako bychom někoho obtěžovali a ba naopak nám byla zodpovězena každá naše otázka a to i ta nejvšetečnější. Syn byl ze školky rovněž velmi nadšen a tvrdil, že domů můžeme přece jen přijet o něco později, než bylo v plánu. To pro nás bylo znamením, že zde se bude cítit opravdu jako doma. Školka tak díky bohu nadchla nejen nás, ale i toho nejdůležitějšího člena, kterému bude pár let dělat tato instituce společnost.

 

Školka Dubeč má, co nabídnout

Jak jsem již zmiňovala, školka Dubeč leží na velmi překrásném místě, které prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, která opravdu stála za to. Interiér i exteriér školky je velmi krásný a dle slov maminek, které na toto místo své děti již nějaký čas vodí, si nemají na co stěžovat. Příjemné chování a domácké prostředí včetně celé řady aktivit pro děti, jenž rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti, jsou vším, co si jen může každý rodič přát.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.