Vedení účetnictví vám pomůže překonat nástrahy začínající živnosti

Vedení účetnictví vám pomůže překonat nástrahy začínající živnosti

Rád byste se osamostatnil? Zakládáte živnost? Nebo byste se dokonce pustili do založení s. r. o., ale nevíte, jaká všechna byrokratická a administrativní úskalí musíte překonat? Ideální by bylo, pokud byste vedení účetnictví Praha svěřil nezávislému účetnímu, s nímž vás nebudou pojit osobní nebo přátelské vazby a nebude tak docházet k možnému střetu zájmu. Jistě vám pomůže a poradí s připravením podkladů pro finanční úřad i živnostenský odbor, tak abyste se do podnikatelského života mohl zapojit co nejdříve.

 

Vedení účetnictví Praha zahrnuje i zpracování DPH a kontrolní hlášení

Snad ani do začátku nechtějte vědět, jaká všemožná hlášení, uzávěrky a report o stavu kontrolních uzávěrek existují. Seznamte společnost, po které vedení účetnictví Praha budete požadovat, se svými předpokládanými zisky a obratem. Tato čísla budou vstupní informací, podle níž účetní bude moci předložit předpokládaná hlášení, uzávěrky pro nadřízené úřady i uspořádat systém ve vašich financích. Reporty o stavu účetnictví, kompletní zpracování a vedení účetnictví Praha, zpracování závazků a pohledávek klienta budou opěrnými body pro celou účetní uzávěrku.

Ve vztahu k zaměstnancům může účetní připravovat cestovní náhrady, služební cesty, evidovat sklad a skladové hospodářství, zpracovávat vnitřní směrnice a interní postupů účtovaní. Do portfolia účetní společnosti patří rovněž zpracování DPH, kontrolního hlášení, daňového přiznání dani z příjmu, Rozvahy, Výkazů zisku a ztrát, cash flow, příloh k účetní uzávěrce, zpráv o vztazích, jakož i zastupování klienta na finančním úřadě a místních šetřeních. Oslovením prověřeného daňového poradce se vám od začátku podaří nastavit žebříček finančních priorit tak, abyste byl stále v plusu a vaši zaměstnanci chodili domů se stále vyšší výplatou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.