Pořiďte si rybářské potřeby pro chladnější období

Pořiďte si rybářské potřeby pro chladnější období

Mnozí rybáři si ztěžovali na suché a horké léto, kvůli kterému nebyly jejich úlovky tak bohaté, jak byli zvyklí v předchozích letech. Nevěšte proto rybářské potřeby na hřebík a pusťte se do rybolovu na podzim a v zimě. Nezapomínejte na to, že v podzimních a zimních měsících jsou k ránu mlhy, často přicházejí dešťové přeháňky a dříve se stmívá. V rybářské výbavě by tak neměly chybět čelovka, teplá deka, deštník, vyhřívaná sedačka i remoska s čajem či něčím ostřejším na zahřátí. Rybina.cz je specializovaná internetová prodejna, kde vyjma prutů a nástrah seženete veškeré potřebné propriety, které se vám mohou hodit i jindy, když zrovna nechytáte.

 

Potřeby pro rybáře seženete přehledně na jednom místě

Pro doplňky k rybolovu se nemusíte vypravovat do kamenné prodejny ani outdoorového obchodu. Potřeby pro rybáře se prodávají na jednom místě – právě v e-shopu Rybina.cz. Během jednoho nákupu se můžete zároveň porozhlédnout po sezonním vybavení na jiný typ rybolovu, než jste provozovali na jaře a v létě. Že si nejste jisti, jaké pruty, nástrahy a další pomůcky potřebujete? Nebojte se zeptat. Jednak můžete zkusit štěstí u zkušenějších kolegů-rybářů, kteří se svými zkušenostmi rádi podělí, ale také existuje internetová poradna. Zadejte dotaz a brzy se dozvíte fundovanou odpověď.

 

Rybářské pruty si zasluhují řádnou péči i obnovu

Nezapomeňte, že tak jako kutilské nářadí a zahradnické pomůcky si na zimu zasluhují řádné uložení, i o rybářské pruty se musíte vhodně postarat, pokud už je ukládáte „k ledu“ – neboli dáváte je přes zimu spát. Pokud se rozhodnete opravdu pro zimní přestávku, své náčiní si řádně prohlédněte, chybějící a vadné součástky si před zimou, respektive nejpozději na řadě nezapomeňte nakoupit.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.