Rychlý úklid s Vivenso

Dokonale uklizeno chce mít doma každá hospodyňka, ale žádná nechce celý den jen uklízet. Proto je dobré využít k úklidu pomocníky. Jedním takovým jsou vysavače s vodním filtrem, které nejen, že vysají, ale zabí domácnost nečistot ze vzduchu, alergenů i prachu a pachů. Zjistěte to takovém pomocníkovi více v našem článku.

Rychlý úklid s Vivenso

Co zázrak Vivenso dokáže

Chcete mít doma domácnost bez škodlivých plísní, bakterií a virů, bez poletujících alergenů a roztočů? Vysavač Vivenso se o vše postará, stačí mu dát čistou vodu a máte čisté nejen podlahy a koberec, ale také díky speciálním nástavcům se postará o nečistoty v autě, gauči, posteli nebo zácloně.

 

Víte, jak to funguje v přírodě?

Představte si čistou přírodu v horách, kde je čerstvý a čistý vzduch a voda je průzračná. Čističkou v přírodě je voda a vzduch. Tím se inspirovali vyrobci Vivensa a přišli se separátorem místo filtrů, které se musejí složitě čistit a vyměňovat.

Separátor má různě nastavené lamely, v horní části jsou postavené šikmo a ve spodní části jsou postavené rovně, vše dohromady funguje jako mlýnské kolo a dochází tak k vyčištění vzduchu, ten je zbavený všech, i těch nejdrobnějších, nečistot a částic.

 

Čisto a voňavo

Velkou výhodou Vivensa je, nejen zbavování nečistot, ale z vysavače při úklidu vychází pouze čistý a voňavý vzduch. Po úklidu celé domácnosti máte nejen dokonale uklizeno a všechny místnosti jsou zbavené prachu, roztočů a alergenů, ale také celá domácnost krásně voní a je v ní čerstvý vzduch a příjemné klima.

Vysavač Vivenso má různé vonné esence, které se přidají do nádrže s vodou a vaše domácnost tak může vonět po pomeranči, eukalyptu, levanduli nebo borovém lese. Vneste do svého bytu vůni přírody.

 

Uklizeno rychle a dokonale

Vysavač s vodním filtrem Vivenso jistě oceníte díky jeho více jak 30 funkcím. Součástí balení jsou nejrůznější nástavce, které díky kterým se dostanete do malých zákoutí, pod postele, nebo do obtížně dostupných míst nahoře u stropu. S Vivensem se můžete také pustit do matrací a zbavit tak své postele škodlivých roztočů a jiných mikroorganismů.

 

Domácnost s alergikem a astmatikem

Zbavit domácnost velkých nečistot dokáže každý kvalitní vysavač. Co už nedokáže je vysát i ty nejdrobnější nečistoty a mikroorganismy jako jsou bakterie, viry a roztoči, kteří jsou pro alergiky a astmatiky tolik nebezpeční.

Vivenso byl navržený tak, aby celý systém dokázal ze vzduchu, nábytku a podlahy i alergeny jako jsou pyly nebo bílkoviny na zvířecích chlupech. Díky tomu se zabrání alergickým reakcím. Stejně jako dokáže zatočit s alergeny si poradí i s nepříjemnými pachy z ulice jako je smog, kouř nebo i pachy, které vznikají při vaření či smažení.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.