Různé modely automatů na vodu

Různé modely automatů na vodu

Automaty na vodu velmi usnadňují dodržování pitného režimu. A to v každé situaci. Hodí se do domácností, kanceláří i na pracoviště. Pokud jej doplňujete kvalitní pramenitou vodou, zajistíte všem okolo vás pravidelný přísun zdravých minerálů. To je obrovský rozdíl oproti pití nezdravých sladkých limonád, které žádnou hodnotu téměř nemají.

Automaty na vodu jsou zkrátka velmi praktickým zařízením. A jak fungují? Rozlišujeme dva druhy – výdejníky na barely a vodovodní řad. Řešení, které jsme vám představili na začátku, jsou právě barelové verze. Výrobci dnes vyrábějí různé designové modely, které se liší i svojí velikostí. Zakoupit je tak možné ergonomické verze, jež se hodí například na kuchyňskou linku. Nemusíte tak doma nutně mít klasický „kancelářský“ výdejník. I ty ale mohou vypadat jako skutečný doplněk.

 

Jak výdejník funguje?

Pokud si budete pořizovat výdejník domů nebo do kanceláře, doporučujeme znovu verzi na barely. Je to tak z hlediska úspory i praktičnosti. Jelikož se verze na vodovodní řad připojuje přímo na vodovod, nemělo by to úplně takový smysl. Takovou vodu přece můžete čerpat přímo ze svého dřezu. Na vodovodní řad připojujeme především větší firmy nebo veřejné prostory jako školy a podobně.

Barely umějí standardně vodu ohřát a hlavně shladit pomocí spolehlivého kompresorového chlazení. Proti horké vodě tu je také dětská pojistka, kterou hlavně ocení rodiny s těmi nejmenšími.

 

Pramenitá voda

Pramenitá voda v barelu u kvalitního dodavatele splňuje několik bodů. Zejména má čistý původ z geologicky netknutých oblastí, je čerstvě natočená a má vyváženou minerální hodnotu.

Zjistěte si více o pramenité vodě a automatech na https://www.crystalis.cz.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.