Současný trend v oblasti garážového stání je přístřešek na auto

Současné trendy v mnoha průmyslových odvětvích je přínos v rámci skvělých nápadů, které nezatíží kapsu objednatele. Každé takové řešení je po právu oceněno zvýšeným zájmem a celkovou prodejností.

Současný trend v oblasti garážového stání je přístřešek na auto

Stejně tak dopadl i segment garážového stání bez potřeby vyběhávat byrokracii na stavebním úřadě. Jednoznačnou odpovědí se staly přístřešky na auto, jejichž efektivita a poskytované charakteristické vlastnosti doslova předčily očekávání. Jedna z největších výhod je pak rychlost realizace a několika násobně nižší investice při porovnání s klasickou zděnou garáží.

 

Přístřešky na auto jsou elegantní a přes to jednoduché

Říká se, že v jednoduchosti je zakořeněna veškerá krása. Musíme potvrdit, že v případě přístřešků na auto to platí dvojnásob. Stačí vám jen několik stojných sloupků a obloukovitá střecha. Takto si dokážete během několika málo hodin sestavit dokonalé zázemí pro libovolný vůz a zaopatřit ho tak před nepříznivými klimatickými i povětrnostními vlivy.

 

Přístřešek na auto z hliníku a polykarbonátu

Klient požaduje nízkou cenu, bezúdržbovost, zachování deklarovaných vlastností a naprostou ochranu svého vozu. V některých případech je velmi těžké správně zareagovat a předložit optimální produkt. Přístřešky na auto z hliníku tyto požadavky jednoznačně splňují. Hliník je lehkým a mimořádně odolným materiálem, čímž se vyznačuje i dostupná polykarbonátová střecha, která odolá i silnému krupobití.

 

Přístřešky na auto z oceli

Kromě hliníku je rovněž hodně oblíbená i ocel. Této materiálové volby se využívá ve chvíli, kdy je zapotřebí postavit robustnější konstrukci většího charakteru. Například pří výstavbě parkovacího stání pro dva automobily. Doporučujeme takový přístřešek pro auta rovnou objednat a sestavit. Nikdy nevíte, jak se váš vozový park bude rozrůstat.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.