Multidimenze vám naservíruje sportovní přenosy doslova na dosah ruky

Už jste ve spojení s digitální televizí slyšeli o multidimenzi? Že ne? Tak to je nejvyšší čas, abychom vás uvedli do nového způsobu sledování O2 TV, který boří hranice všech digitálních televizí.

Multidimenze vám naservíruje sportovní přenosy doslova na dosah ruky

Pokud vám doposud připadalo, že jste televizním vysíláním poněkud limitováni a že mu vlastně mnohdy přizpůsobujete svůj denní harmonogram, potom čtěte dál. Multidimenzi lze považovat za jedinečnou funkci digitální televize, která zajistí, aby se televize přizpůsobila vám, nikoliv vy jí.

 

Multidimenzi si zamilujete od první chvíle, protože vám umožní:

1)   Sledovat několik sportovních přenosů současně

Milovníci sportovního vysílání ocení možnost volby sledovat několik zápasů současně při vybraných sportovních přenosech. Pokud se například při Lize mistrů protíná tenisový turnaj ATP a Premier League, nic vám nebrání zvolit si, na který přenos se zrovna chcete dívat.

 

2)   Vybrat si úhly kamer, které vám nejvíce vyhovují

Multidimenze představuje mimo jiné i VIP vstupenku na nejlepší sportovní přenosy. Kromě volby jednotlivých vysílání si totiž můžete zvolit i úhel záběru kamery, čímž si dopřejete opravdu autentickou podívanou. Souběžně hrané zápasy najdete na kanále 55 a pomocí „mozaiky“, která se vám zobrazí na obrazovce, šipek a tlačítka „OK“ mezi nimi můžete přepínat.

 

3)   Pustit si i to, co běželo už před týdnem

Propásli jste skvělý film nebo jste nestihli svůj oblíbený seriál? Nic se neděje, jednoduše si ho najděte v televizním archivu a pusťte si ho znovu, třeba i týden po odvysílání. S O2 TV vám zkrátka nic neunikne.

 

4)   Nahrát si cokoliv nahrát

Mezi další vychytávky patří funkce nahrávání. Nahrát si můžete až 100 h vysílání, což vám následně umožní si daný pořad nebo film vychutnat bez reklam. Vytvořte si televizní idylku nepřerušovaným sledování napínavého filmu. Cokoliv nahrát si můžete buď klasicky přes televizní ovladač nebo třeba přes internet či mobil.

 

5)    Sledovat vysílání až na 4 zařízeních

Stáhněte si aplikaci O2 TV a sledujte vysílání nejen na televizi ve vašem obývacím pokoji, ale třeba i na mobilu a tabletu. S touto výhodou se tedy vyhnete jakýmkoli hádkám vyvolaným odlišností televizního vkusu jednotlivých členů domácnosti.

Nechápete, jak jste se bez digitální televize mohli až doposud obejít? V tom případě si přečtěte všechny výhody O2 TV a staňte se i vy pány televizního vysílání. A těm z vás, kteří stále váhají, zda se pro ně všechny tyto funkce vyplatí, doporučujeme najít si alespoň na podniky v okolí, které přenosy z O2 TV sport vysílají.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.