Revoluce v úklidu

Kdo všechno žije u vás doma? Možná to ani nevíte. Jednou jsme se rozhlédli po bytě průměrné české rodiny s mikrobiologem a ani se neptejte, co jsme všechno našli. I když byt působil na pohled velmi uklizeným dojmem, dokázali jsme v různých zákoutích i na podlaze najít celou „zoologickou zahradu,“ jak vtipně poznamenal mikrobiolog. Největší zastoupení měly různé druhy bakterií.

Revoluce v úklidu

Není divu, mikroorganismy žijí s námi, patří k našemu životu. Některé nám ovšem mohou způsobovat problémy a nejsou pro naše tělo nejzdravější. Když ale chcete žít zdravě, nebudete přece používat chemii. Jak tedy na to?

Čištění párou přináší revoluci v úklidu. Kromě zašlé špíny odstraní parní čističe Kärcher až 99,99 % bakterií, které se běžně vyskytují v domácnosti a jsou díky tomu podstatně hygieničtější než běžný mop. K čištění párou navíc nejsou potřeba žádné chemické čisticí prostředky. Šetřete nejenom váš čas, ale i peněženku a životní prostředí!

Velmi výkonný parní čistič Kärcher SC 5 EasyFix (doporučená MO cena 10 690 Kč) s novou podlahovou hubicí EASYFIX vám zajistí dokonalé čištění párou bez přerušování práce díky speciální nádrži na vodu, která vydrží pro čištění až 150 m2 a lze ji kdykoli znovu naplnit. Množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění. SC 5 EasyFix jako jediný stroj v řadě SC má plynulé řízení páry. Krátká doba ohřevu (3 minuty) umožňuje rychlé použití přístroje.

Revoluční novinkou je podlahová hubice EasyFix opatřená lamelami. Ta udrží páru přímo na podlaze mnohem déle, a tak snadněji odstraní i obtížné nečistoty. Komfortní systém suchého zipu usnadní a urychlí připevňování utěrky z mikrovláken na podlahovou hubici. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.