Průvodce českou módou: objevte půvab Sabatti a rafinovanost LUKO!

Milujete výrobky z české provenience a chcete si dopřát jen to nejlepší? Pak se vám určitě zalíbí moderní značka Sabatti, oblíbená na českém i německém trhu a máme i něco pro pány v podobě perfektních košil pro formální i neformální příležitosti z dílny LUKO. Objevte českou módu, ušitou přesně na míru vašim potřebám a přáním.

Průvodce českou módou: objevte půvab Sabatti a rafinovanost LUKO!

Dámy pozor – je tu Sabatti!

První výrobky značky spatřily světlo světa již v roce 1992, je pravidelným účastníkem mezinárodního veletrhu Styl v Brně a každý rok přináší něco nového a neotřelého – to je Sabatti, móda pro všechny ženy, které chtějí být krásné a zůstat přitom samy sebou!

Sídlo firmy i její roztomile a útulně zařízený obchůdek najdete ve Frenštátu pod Radhoštěm. Každá módní kolekce má tak v sobě něco ze zdejší divoké horské přírody. Inspiruje se jejími křivkami, barvami a vzory stejnou měrou jako nejnovějšími módními trendy. Česká dámská móda Sabatti má pro vás outfit pro každou příležitost od procházek po městě až po oficiální firemní akce.

A nemusíte za ní až do Slezska, stačí navštívit šikovný internetový e-shop Moda-pradlo.cz, který již řadu let nabízí svým zákazníkům jen to nejlepší z českého i světového módního průmyslu.

Chcete víc než jen nudné košile? Objevte LUKO!

Moda-pradlo.cz má na zajímavé a inspirativní značky zkrátka nos. V její nabídce tak nesmí chybět ani typicky pánská značka LUKO, nabízející nápadité košile pro volný čas i na pracovní porady. Už nemusíte přemýšlet, jak oživit svůj vzhled, abyste se nestali dalším šedým úřednickým potkanem. Pánské košile LUKO mají všechno, co k takové proměně potřebujete. Nebojí se barev ani retro vzorů – stačí si jen vybrat!

Nechte se inspirovat bohatou nabídkou e-shopu Moda-pradlo.cz a rozšiřte svůj šatník o skvělé módní kousky, aktuálně s až 40% slevou ve skvělém lednovém výprodeji. Udělejte si radost třeba jen tak!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.