Hledáte kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu? Ziaja vám ráda poradí!

Již více než 25 let dodává polská značka Ziaja jedinečnou kosmetiku s přírodními výtažky, která své zákazníky dokáže potěšit v mnoha ohledech. Je kvalitní, obsahuje účinné přírodní složky, nádherně voní a je cenově vstřícná i k vaší peněžence.

Hledáte kvalitní kosmetiku za rozumnou cenu? Ziaja vám ráda poradí!

Kosmetika zrozená z lásky ke kvalitě

Kvalita za dostupnou cenu – přesně tak zněl cíl, který si v roce 1989 dali manželé Zenon a Alexandra Ziaja. Jako vystudovaní farmaceuti měli pro splnění takového závazku ty nejlepší předpoklady. A tak vznikla nová rodinná firma nesoucí jméno Ziaja. V začátcích firmy se krémy, mýdla a šampóny vyráběly téměř v garážových podmínkách, ale s rostoucí poptávkou se výroba přesunula do vybavenějších prostor a ke slovu se dostaly moderní technologie, kvalitní zázemí a rozšíření typů produktů. Spolu s použitím osvědčených přírodních ingrediencí tak vznikla kosmetika té největší kvality.

 

Tradice i novinky

Ziaja se inspiruje tradicemi, ale neváhá se dívat i dopředu. Na svou dobu experimentální produkty s bambuckým máslem si získaly oblibu u mnoha zákazníků, stejně jako tradiční řady s olivovým olejem, měsíčkem lékařským nebo kokosem. Jedna z nejoblíbenějších kosmetických řad obsahuje kozí mléko a produkty s ním se staly jedním z tahounů této značky. Denní a noční krém, tělové mléko, sprchový gel a další „kozí“ výrobky okouzlují již druhou generaci žen svou jemnou krémovou vůní, kvalitní péčí, příjemnou konzistencí a samozřejmě příznivou cenou.

 

S láskou k přírodě

Dnes Ziaja svým zákazníkům nabízí široký výběr produktů pro péči o tělo, vlasy i pleť pro ty nejmenší i ženy se zralou pokožkou. Všechny řady maximálně využívají potenciál přírodních ingrediencí s co nejmenším zatížením konzervanty a chemickými látkami.

Tyto látky potřebné k dlouhé trvanlivosti jsou díky špičkovému zázemí několika laboratoří a několikastupňové kontrole kvality potřebné jen v omezeném množství. Právě proto je kosmetika Ziaja tak přívětivá k miminkům alergikům a lidem s citlivou pokožkou.

Tipy od Ziaji

Ženy si však na této kosmetice nejvíce chválí její přírodní vůni, která je autentická a příjemná. Okurkový krém pro pleť tak po otevření skutečně voní jako čerstvě nastrouhané okurky, balzám na rty vás při nanesení přenese na kokosovou pláž a při použití pleťového krému s výtažky z růže si budete připadat jako uprostřed záhonů růží.

Pokud se chcete o tuto radost podělit, kosmetika vždy potěší každou ženu. Ziaja nabízí dárkové sady kosmetiky například s kakaovým máslem, jasmínem, šafránem, kašmírem nebo oblíbeným olivovým olejem. Vyberte vůni, kterou má obdarovaná nejraději, a zbytek už kosmetika Ziaja zařídí svou kvalitou a péčí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.