Proč se ženy rozhodují pro plastiku prsou? Důvodů je hned několik

Proč se ženy rozhodují pro plastiku prsou? Důvodů je hned několik

Pokud nejste sama se sebou spokojená, je nejvyšší čas s tím něco udělat. S postavou vám pomůže pravidelné cvičení, o vlasy se zase postará kadeřník a s problematickou pletí zajděte do kvalifikovaného kosmetického studia. Ovšem v případě, že vás trápí dekolt, u něhož se vám nelíbí ani tvar, ani velikost, obraťte se na kliniku, která provádí plastiku prsou. Zákrok nepodstupují pouze ženy toužící po velkém poprsí, ale i maminky, jejichž prsa ztratila elasticitu vlivem kojení. Jestliže se nerada svlékáte do plavek, stydíte se dokonce i před svým partnerem, upadáte kvůli nevzhlednému poprsí do depresí, zatočte s těmito strastmi jednou provždy, a to podstoupením plastiky.

V pubertě slečny řeší hlavně velikost ňader, nicméně velikost není všechno. Co z toho, když máte čtverky prsa, když jsou povadlá. Často ženy přistupují nejen na změnu velikosti ňader, ale také na jejich vytvarování. Plastická chirurgie nabízí spoustu možností.

 

Proč se ženy rozhodují pro plastiku prsou?

Většinou bývá iniciátorem muž, což je velká chyba. Jestliže plánujete podstoupit plastiku prsou, je důležité, abyste o tom byla sama přesvědčená a chtěla tu změnu vy sama. Vyčítá vám však partner, že máte malá prsa a že byste měla jít na plastickou operaci? V takovém případě je nezbytné změnit partnera, ne sama sebe. Pokud vám malá prsa nevadí, jste se sebou spokojená, plastická operace by pro vás neměla připadat v úvahu. V opačném případě, kdy jste ze svého dekoltu už frustrovaná, je návštěva plastické chirurgie na místě.

 

Jak probíhá plastická operace prsou?

V první řadě byste měla vědět, že plastika prsou se provádí v celkové anestezii. Celému zákroku předchází různá vyšetření plastickým chirurgem, jenž navrhne optimální velikost, tvar a materiál implantátů.

Plastický chirurg provede řez, skrze který se vytvoří prostor pro zavedení implantátu, jenž se vloží přímo pod žlázu či prsní sval. O umístění implantátu vždy rozhoduje plastický chirurg podle tělesných dispozic. Prsní implantáty se vkládají třemi možnými cestami, a to buď přes horní či spodní polovinu dvorce, podprsí anebo podpaží.

Technologie zasahují i do natolik specifických oblastí, jako je plastika prsou, a proto jsou chirurgové schopni udělat opravdu minimální řez, a tak je jizva potom nepatrná. Vzápětí vás lékař seznámí s tím, co smíte a nesmíte po operaci, jak dlouho musíte nosit speciální podprsenku a podobně. Chodíte potom na pravidelné kontroly, kdy lékař sleduje, zda vaše tělo implantáty přijalo a zda je všechno v pořádku.

Jestliže hledáte specializovanou plastickou kliniku, která se na plastiku prsou specializuje, obraťte se na společnost Aesthevita s více než desetiletou praxí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.