Originální potisky a nápisy na oblečení si můžete vyrobit i doma

Originální potisky a nápisy na oblečení si můžete vyrobit i doma

Snaha odlišit se je stará jako lidstvo samo. Napříč epochami dějin se vždy chtěl jednotlivec odlišovat, alespoň drobností. Ať už to byla jen květina ve vlasech, pozměněné válečné malování, ozdobná spona na tóze nebo jinak vyčesané vlasy, být něčím jiný je touha každého z nás. V kombinaci s módními trendy a týmovým duchem často stojíme před otázku, kde ten či onen kousek oblečení sehnat nebo jak si ho vyrobit.

S různými nápisy, obrázky nebo jmény na jakémkoli kousku oblečení pomůže moderní technologie, kterou můžete používat i doma nebo si zkusit založit malou firmu. Moderní termolis na textil zajistí, že na teplácích, tričkách nebo mikinách budete mít potisk takový, jaký si přejete. Dětem můžete originálně označit oblečení do školky, pro celou partu vyrobit trička na vodu nebo se jako rodina účastnit sportovního klání. Fantazii se meze nekladou a to, jakým způsobem ozdobíte nebo označíte své oblečení, je jen na vás.

Většinou totiž rozlišujeme oblečení do práce a oblečení pro volný čas. Do práce často potřebujeme být elegantní a, jak říkaly maminky, slušně oblečení, zatímco pro volný čas a sportovní aktivity preferujeme pohodlí a příjemný materiál. Mimo práci pak navíc často trávíme čas s přáteli podobných zájmů a při aktivitách, u kterých chceme, aby bylo vidět, že jsme jeden tým. Jednoduchým řešením je koupit řezací plotr a veškeré nápisy, jména, čísla a loga si pomocí počítačového programu připravit, vyříznout a poté na vybraný textil natisknout.

Motiv, který byl na plotru připraven, se pak pod termolisem při vysoké teplotě a tlaku zažehlí na tričko, mikinu nebo jakýkoli jiný textil a za pár vteřin je již originální kousek vašeho šatníku na světě. Potisk vydrží dlouho, nepopraská ani se neoloupe a tak se můžete chlubit svým výtvorem po dlouhou dobu nebo třeba nabídnout své služby i v okolí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.