Pro atypickou dětskou konfekci už nemusíte ke švadleně, vyzkoušejte Adom!

Na děti žádné formy a ni tabulky neexistují, jak vám potvrdí každá maminka malých capartů. Vždyť i na vývojové tabulky u pediatra je dnes nahlíženo se značnou shovívavostí. Měsíc sem nebo tam už u nikoho vrásky nevyvolá. Výrobci dětského oblečení ale takové nadšení nesdílejí. Právě na nich, je aby vytvořili co nejoptimálnější model pro děti určité věkové kategorie.

Pro atypickou dětskou konfekci už nemusíte ke švadleně, vyzkoušejte Adom!

Někteří z nich řeší tento problém širokou nabídkou dostupných střihů, jiní volí praktická řešení v podobě gumy v pase s knoflíkovými dírkami nebo oblečení v ohrnovacími rukávy a nohavicemi. Ne všem dětem ale taková řešení vyhovují. Chtějí se cítit pohodlně a příjemně a vtom jim množství látky nahrnuté v pase nebo plandající okolo kotníků jednoduše překáží.

 

Švadleny jsou ohroženým druhem…

Vesnické švadleny jsou dnes na vymření a i ve větších městech jich existuje pomálu. Maminky tak často řeší problém, kde nechat ustřihnout dlouhé nohavice nebo nabrat látku v pase kalhot.

V e-shopu Adom.cz se rozhodli tento problém vyřešit ke spokojenosti všech rodičů, kteří chtějí dovolit dětem být dětmi a užívat si naplno volné chvíle trávené při sportu nebo v přírodě. Jejich krásné a prakticky navržené softshellové oblečení, které ochrání děti před nepříznivým počasím, si můžete nechat upravit přímo na míru a to už při samotné objednávce. Za prodloužení nohavic, úpravy šířky pasu a další drobné krejčovské úkony nic neplatíte a domů vám dorazí přesně takové oblečení, jaké potřebujete. A to za velmi příjemnou cenu, jenž nezaskočí ani vytížený rodinný rozpočet.

 vystrizek

Myslete na bezpečnost i na sebe

Vždy je totiž lepší a levnější koupit jeden kvalitní dobře padnoucí kousek, než tři zlevněné, které tak úplně nevyhovují. Oblečení můžete pro větší bezpečnost dětí nechat opatřit také reflexními nášivkami v několika provedeních.

Nechte se zlákat skvěle padnoucím softshellovým oblečením i vy a navštivte provozovnu Adom na adrese Tylova 223/11 Liberec 6 (po předchozí domluvě). Tady vám ušijí softshellové oblečení z nabídky e-shopu Adom.cz přímo na míru, za příplatek pouhých 500 Kč. Vyrazte na výlety nebo jen tak na procházku v teplém a pohodlném oblečení a užijte si krásu přírody v jakémkoli ročním období. Teď už vám v tom nic nezabrání.  
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.