Pracovní oděvy a obuv za výhodnou cenu

Pracovní oděvy a obuv za výhodnou cenu

E-shop ,,Pracovníochrana.cz“ nabízí prodej pracovních oděvů a pracovní obuvi pro dospělé,  jako jsou například pracovní zimní oděvy, montérkové kolekce, reflexní oděvy, gastronomické oděvy a jiné.Dále máme v nabídce pracovní rukavice kombinované, celokožené, jednorázové, chemické, svářecí, tepelně odolné a spoustu dalších ochranných rukavic. Sortiment naší společnosti je opravdu veliký a zákazník má u nás možnost koupit si buďto zboží v malém množství, pouze pro svou potřebu, anebo máme prvotřídní výběr pracovních oděvů i obuvi pro větší firmy. To znamená, že si můžete objednat i větší množství produktů. Dlouhodobým zákazníkům a firemním klientům nabízíme celou řadu výhod. Neváhejte a nakupujte u nás!

 

Výhody pro stálé klienty

Není stanovena minimální výše ceny jednotlivých objednávek, nabídku přizpůsobíme velikosti vaší zakázky, stálým klientům a větším firmám garantujeme slevy při dlouhodobé spolupráci, nabízíme platbu na fakturu, postaráme se o bezproblémový průběh celé objednávky, pomůžeme při vyřizování raklamací a zajistíme co nejkratší dodání zakázky přímo vašim zaměstancům, nebo případným partnerům. Naše výrobky jsou kvalitní a splňují všechny parametry ohledně funkčnosti a bezpečnosti při práci. Vyberte si u nás třeba pracovní obuv, pracovní rukavice nebo jakékoliv pracovní oděvy do každého zaměstnání. Podívejte se na aktuální nabídku na webu firmy.

 

Zajistěte bezpečí sobě i svým zaměstnancům

Bezpečnost při práci je na prvním místě a každý správný šéf se snaží udělat svým zaměstnancům takové pracovní prostředí, kde bude nejen radost pracovat, ale kde budete mít také zajištěnu patřičnou ochranu v podobě pracovních oděvů a pomůcek k práci, jež vykonáváte. Z celé škály výrobků naší společnosti určitě stojí za zmínku pracovní oděvy pro pány, pracovní rukavice, chránící vaše ruce při každé, i té nejnáročnější činnosti. Tyto rukavice jsou vyrobeny z materiálu podle jejich využití. Vyhledejte si, jaká pracovní obuv a jiné pracovní pomůcky a doplňky jsou vhodné právě pro vaši činnost a objednejte si z našich produktů za prvotřídní cenu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.