Podívejte se z oken, je čas si vybrat župan ze správného materiálu

Podívejte se z oken, je čas si vybrat župan ze správného materiálu

Určitě si asi každý z nás vzpomene na ten příjemný pocit, kdy navštívil jakýkoliv lepší hotel. Pánské i dámské župany připravené k použití v tamních koupelnách byly příjemné na dotek a maximálně hřejivé. Vyvolávaly v nás pocit bezpečí a dokázaly poskytovat tolik potřebný komfort po opuštění sprchy. Chcete si tuto vzpomínku oživit? Máme pro vás skvělou zprávu, není třeba jezdit do hotelu, ale můžete si ho koupit domů.

 

Dámské a pánské župany z bavlny a mikrobavlny

Dámské a pánské župany z mikrobavlny patří k nejčastěji nabízeným. Například župan z mikrobavlny oceníte ve chvílích, kdy opouštíte svou vanu, jelikož má skvělé absorpční vlastnosti.

 

Pánské a dámské župany z bambusového vlákna

Dámské župany z bambusového vlákna jsou určené pro všechny ženy s citlivou pletí a problémy s ekzémy. Kromě toho jsou vhodné i pro alergiky.

 

Froté župany

Pro chladnější večery jsou skvělé froté dámské župany z nadýchaného materiálu, který dokáže poskytnout tolik potřebný tepelný komfort. Mimo jiné má senzační savé vlastnosti, takže je uvítáte po každé dokončené koupeli. Zimní měsíce jsou pak pro tento typ županů jako stvořené.

 

Vyzkoušejte dámské župany s kapucí nebo na zip

Vyzkoušejte pro tentokrát něco nového, neokoukaného. Dámské župany s kapucí v dlouhém střihu jsou určené pro takové ženy, co hledají maximální ochranu před chladem. Při hledání netradičního vzoru se nezapomeňte podívat i na celkem zajímavé dámské župany na zip, které z vás vytvoří zajímavý dárek pro každého muže.

 

Nezapomeňte na roční období

Přesně tak, při nákupu županů nesmíme zapomenout na roční období, ve kterém se zrovna ocitáme. Existují různé druhy střihů a hustoty prošití. Župany z lehkého materiálu jsou vhodné například v létě k bazénu nebo na pláž. Naopak hřejivé froté župany oceníte především v zimním sychravém počasí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.