PEČUJTE O SEBE SPRÁVNOU HYDRATACÍ

Kyselina hyaluronová se v lidském těle vyskytuje přirozeně a tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Používá se v oční medicíně a plastické chirurgii. Dříve se s ní léčily popáleniny. Dnes se přidává do očních kapek a roztoků na kontaktní čočky. Trendy je především v kosmetických prostředcích, protože je její doplňování důležité pro kůži a vlasy. S věkem totiž její množství v organismu ubývá. Její nedostatek se může projevit suchostí v oblasti kůže, sliznic, ale také očí. Nyní ji ale tělu můžeme dodat mnohem efektivněji, než jen povrchově a to vnitřním užíváním (polykáním) a to málo kdo ví.

PEČUJTE O SEBE SPRÁVNOU HYDRATACÍ

Hyaluron N-Medical je kyselina hyaluronová pro vnitřní užívání vyrobená v České republice. Obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové (1 ml = 20 mg). Tento doplněk stravy hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Opačným směrem, než krémy a masti. Proniká do všech částí těla. Napomáhá v boji proti vráskám, zvyšuje hydrataci pokožky, tkání a celého organismu.

 

Jak se Hyaluron N-Medical užívá?

Ve sklenici čisté vody, džusu nebo zeleninové šťávy se rozmíchá 1 ml roztoku a vypije se. Roztok se nesmí míchat s alkoholem a horkými nápoji.

 

Jak Hyaluron N-Medical funguje?

Kyselina hyaluronová se rozloží na dvě základní části, naváže se na krevní bílkoviny a putuje krevním řečištěm ke všem buňkám těla. Jakmile k buňkám doputuje, začne tělo vybízet k produkci vlastní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical také zvýrazňuje a posiluje účinky hydratačních krémů, sér, masek na obličej a dalších produktů, které kyselinu hyaluronovou obsahují. Tyto přípravky však neproniknou do hlubších vrstev pokožky. Hyaluron N-Medical působí naopak, tudíž vyživuje směrem zevnitř ven. Dostane se tedy do všech částí těla, a tím řeší příčinu dehydratace.

Hyaluron N-Medical

Doplněk stravy pro vnitřní užití s obsahem 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Farmaceuticky zpracovaná kyselina hyaluronová se ve formě roztoku lépe a rychleji vstřebává. Díky své vysoké absorpční schopnosti je prospěšná v boji proti vráskám, stařeckým skvrnám, hydratuje nejen pokožku, ale i sliznice, oční tkáň a vyživuje také kloubní tekutinu.

Obsah: 100 ml

Cena: 1500 Kč K dostání: www.13drops.eu
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.