Originální trička se malují ručně

Sehnat jakýkoli kousek oblečení už dnes není žádný problém. Řetězce i značky chrlí jednu kolekci za druhou a výběr oblečení je obrovský a ceny příznivé. Má to jen jeden malý háček – stejné oblečení pak nosí půlka města. Pokud chcete originál, v supermarketu ho nekoupíte.

Originální trička se malují ručně

Touhu po jedinečnosti v sobě má každý. Mít něco, co ten druhý nemá a něčím se odlišit je přirozená vlastnost a v módě to platí dvojnásobně. Vkusná a originální jsou ručně malovaná trička a mikiny, která užijete do práce i pro volný čas a máte jistotu, že nikdo jiný mít stejné nebude. Na www.modni-tricko.cz najdete výrobky, které pocházejí z návrhářské dílny výtvarnice Jany Petříkové. Na začátku byla malovaná černá kočka, která se na výrobcích stále objevuje. Dnes však návrhářce pod rukama doslova rozkvétají také přírodní a květinové motivy. Každý kus je originál, vybrat si můžete trička, mikiny, tuniky, kravaty i hedvábné šátky a šály.

Ke zdobení textilu a vytváření jedinečných kousků se používají staré i moderní techniky, savování, batikování a dokreslování. I stejný obrázek tak bude na každém kousku vypadat jinak. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny a tak jsou na nošení velmi pohodlná a příjemná. Bez problémů v nich zvládnete náročný pracovní den i třeba výlet s rodinou. V nabídce jsou také dámská maxi trička do velikosti až 4XL, která jsou krásná i přes tílko pro vyznavače oversized módy. Ručně malované šály a šátky ze 100% přírodního hedvábí jsou také vhodným dárkem pro blízké nebo významné obchodní partnery. Originální šátek potěší každou ženu všech věkových kategorií, hedvábí jako přírodní materiál je navíc na nošení opravdu velmi příjemný. V létě chladí, v zimě zahřeje a dodá celému oblečení luxusní a jedinečný nádech. Na své si přijdou i muži a děti, pro které jsou připravena trička s moderními motivy.

A pokud chcete opravdu jedinečný kousek v šatníku podle sebe? Ani to není problém, stačí se domluvit a v dílně vám vytvoří tričko na zakázku přesně podle vašich představ. Fantazii se meze nekladou.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.