Odhalte svoji skutečnou krásu s pomocí osobní stylistky

Odhalte svoji skutečnou krásu s pomocí osobní stylistky

Toužíte na okolí působit atraktivně, ale přitom byste rádi zůstali sami sebou? Na první pohled se to zdá být neuskutečnitelné, ale pouze do chvíle, než si uvědomíte, že skutečná krása pochází z vašeho vnitra. Osobní stylistka dokáže pak tuto vnitřní krásu dostat na povrch. Bezvýsledné hodiny strávené v obchodních centrech či před vlastním šatníkem jsou u konce. Image konzultantka vám ve vašem stylu udělá pořádek jednou provždy a konečně odhalí, co se ve vás skutečně skrývá.

 

V čem se skrývá pravé kouzlo osobnosti?

Základem pro sestavení stylového šatníku je pořízení věcí, které lze navzájem vkusně kombinovat. To však nebude k ničemu, pokud vám nebude sedět módní styl přímo na tělo. Rovnováha je velmi důležitá a zkušená módní stylistka je schopná vybalancovat váš styl během jediného rozhovoru. Každý má samozřejmě nějaký vlastní vkus, kterému dává přednost. I ten dokáže stylistka vzít v potaz, protože to, jak se ve svém oblečení cítíte, je znát i na celkové image.

 

Ignorovat stylistická pravidla se nevyplácí

Mezi základní stylistická pravidla patří schopnost vcítění se do osobnosti člověka. Podle jeho typologie je možné vytvořit celé desítky dokonale padnoucích kombinací. Rovnováha však musí být zachována vždy. Harmonie objemu vyžaduje, aby při nošení volných halenek či tunik byl outfit doplněný o úzký spodní díl oděvu. Rovnováha je i v délce, a proto je vhodnější nosit k minisukním prodloužené triko. Stejně tak musí být vyvážen i poměr materiálu a spousta dalších věcí.

 

Osobní stylistika nepotlačuje vaši individualitu

Možná si říkáte, že nepatříte mezi lidi, kteří módu potřebují nějak řešit, ale pamatujte, že stále platí pravidlo – šaty dělají člověka. To, jak se oblékáte, vytváří pro okolí jednoznačný dojem a může ovlivnit jak společenský, tak i pracovní život. Na svůj vzhled musí dbát i muži a není na tom nic povrchního. Dokonce i firmy často využívají služeb profesionální stylistky, aby podtrhly záměr své společnosti, a firemním oblečením vytváří její vizitku.

Image konzultantka vám ve svých kurzech snadno odhalí kouzlo vaší osobnosti a dá vám potřebný základ k pochopení stylistiky. Poradí vhodné líčení a po pár konzultacích z vás vytvoří nového člověka se starou osobností. Nic vám nezdvihne sebevědomí právě tak, jako váš vlastní jedinečný styl, který bude zároveň působit atraktivně.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.