Oblečení od světových návrhářů nemusí být drahé!

Oblečení od světových návrhářů nemusí být drahé!

Jak je to možné? Přece díky La Verve. Tento nově otevřený obchod totiž nabízí krásné modely, které pochází z dílen předních světových i českých návrhářů, za opravdu skandálně nízké ceny…Na co se můžete těšit?

 

 

Konečně dostupné pro každého

La Verve to je luxusní outlet a bazar. V nabídce tohoto obchodu na vás čekají super módní kousky od návrhářů zvučných jmen. Vybírat můžete dámské, pánské ale i dětské oblečení a nejen to. La Verve nabízí také módní doplňky nebo třeba i botky. Všechny kousky jsou pečlivě vybírány. Důraz je kladen především na kvalitu a originalitu. V nabídce jsou pouze unikáty.

 

modamoda

 

Přehledně a rychle

Specialitou v nabídce La Verve je vintage oblečení – tedy modely, které se nosily v minulosti, ale nyní si získávají stále větší oblibu. Pro váš pohodlný nákup je všechno zboží řazeno do kategorií a v sekci OUTLET/ BAZAR je poté specificky odděleno nové a nošené zboží. Stačí například zadat vaši velikost a poté si už jen vybrat ten model, který vám padne do oka. Pro dámy jsou připraveny značkové šaty, topy, kabáty, svetry a další. Navíc, pokud si nejste jisti velikostí, můžete si vybrané kousky vyzkoušet v showroomu na Praze 3.

 

modamoda

 

Výhodný komisní prodej

A pozor – pokud doma máte nějaké ty módní kousky, o kterých víte, že už je nosit nebudete, můžete se s La Verve domluvit a nabídnout je do prodeje. Pokud se váš kousek oblečení prodá, dostanete peníze okamžitě na ruku!

 

Buďte IN! S La Verve se to vyplatí! Nabídku najdete na www.laverve.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.