Rekonstruujete malou koupelnu? Návrh na papíře stačit nemusí

S problémem nedostatečně prostorných koupelen se potýkají majitelé snad všech panelákových bytů i skromně navržených rodinných domků. Ve hře je faktická využitelnost i celková harmonie prostoru. A obyčejný nárys tužkou na čtvrtce nemá ani zdaleka dostatečnou vypovídací hodnotu.

Rekonstruujete malou koupelnu? Návrh na papíře stačit nemusí

Je to skutečně tak. Pokud chodíte s metrem a říkáte si, že 60 centimetrů místa před umyvadlem vám pro pohodlné čištění zubů stačí, nebo že velká skříňka pro uložení věcí místnosti na vzdušnosti určitě neubere, pak zpozorněte. Modelace ve 3D by vás totiž mohla nepříjemně překvapit, a to tím spíš, pokud si plánujte i trochu pohrát s barvami. Koupelna kompletně vyvedená v azurově modré sice vypadá v katalogu skvěle, ale bude tentýž koncept fungovat i u vás doma?

 

Návrh koupelny na míru vás příjemně překvapí

Přísloví dvakrát měř a jednu řež platí u koupelny dvojnásob. Moderní technologie vám umožní představit si všechny vaše nápady a návrhy přímo v konkrétním prostoru vaší koupelny a toalety. 3D modelace si poradí s jakýmkoliv požadavkem, předvede vám sílu barev, a navíc dá prostor i vaší představivosti.

Chtěli byste okolo vany umístit praktické niky, investovat konečně do pořádné toaletní skříňky s velkým zrcadlem, nebo vyzkoušet kouzlo nábytku ukotveného ve zdi, pod kterým se tak snadno uklízí? Pak vsaďte na služby společnosti Perfecto Design, která má bohaté zkušenosti s tvorbou vybavení bytů pro developerské projekty na míru.

Její zkušení pracovníci odhalí všechny nedostatky a možné komplikace ještě předtím, než se kladiva řemeslníků poprvé zaboří do vydlážděné podlahy. Pomohou vám tak ušetřit množství peněz za dodatečné opravy a navrhnou řešení přímo na míru v souladu s nejnovějšími trendy a technologickými postupy.

Vše, co ke svému úspěchu potřebujete

A váš návrh koupelny samozřejmě podpoří i vhodným výběrem produktů s ohledem na vaše požadavky, finanční možnosti i dlouhodobou užitnost veškerého vybavení. Potřebujete koupelnu, v níž se budou cítit pohodlně i malé děti nebo vaše maminka, která už bez berlí neudělá ani krok? Ani to není problém. Přijďte se jednoduše poradit s odborníky z Perfecto Design a uvidíte sami!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.