Nezapomenutelné chvíle za volantem silných vozů

Hledáte dárek k narozeninám pro přítele a ráda byste tentokrát zvonila něco originálního? Nechejte se inspirovat adrenalinovými zážitky od společnosti Allegria a můžete se těšit při rozbalování na opravdovou radost Vaší milované osoby.

Nezapomenutelné chvíle za volantem silných vozů

Nezapomenutelné zážitky ve Ferrari i škole smyku

Po jízdě ve Ferrari sní snad každý milovník řízení. Čtvrt hodiny řízení Ferrari 458 Italia se tak promění v nezapomenutelný zážitek, na nějž Vaše drahá polovička bude ještě dlouho s úsměvem na rtech vzpomínat. Ferrari 458 Italia je nástupcem slavného modelu F430. Veřejnosti bylo Ferrari 458 Italia představeno na frankfurtském autosalonu v roce 2009. Veškeré Vaše dotazy ještě před samotnou jízdou zodpoví profesionální instruktor. Během jízdy Vás bude navigovat instruktor. Díky jeho přítomnosti si pak Váš partner moci daný zážitek užívat plnými doušky. Další možností, jak uspokojit touhu po řízení silných vozů Vaší drahé polovičky, je škola smyku v Příbrami. Právě zde www.firmanazazitky.cz/skola-smykuse totiž naučíte ovládat automobilový vůz také za nepříznivého počasí. Není výjimkou, že spousta řidičů, není-li to nezbytně nutné, jízdu na náledí raději odmítne, než aby se pouštěla do cestování vlastním autem. Škola smyku však naučí každého být si jisti také v tomto počasí. Na vlastní kůži zde totiž obdarovaný bude čelit jízdě na ledu, sněhu či vodě tak, aby uměl zkrotit neovladatelný automobil.

 

Jízda tankem jako dárek k narozeninám

Milovníci vojenské techniky pak jistě nebudou zklamaní z dárku v podobě voucheru na jízdu tankem. Jízda tankem dá vzpomenout starším ročníkům na povinnou vojenskou službu. Vojenský areál nedaleko Prahy nabízí skvělou možnost k projížďce v modelech tanku typu T-55 a T-72. Oba typy tanků se účastnily důležitých vojenských tažení. Mladší T-72 se stal nejpoužívanějším tankem států Varšavské smlouvy od sedmdesátých let až do rozpadu Sovětského svazu.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.