Tipy na dárky pro elegantní muže, které potěší

Tipy na dárky pro elegantní muže, které potěší

Blížící se vánoční svátky jsou sice obdobím klidu a rozjímání, často to ale ve většině domácností vypadá přesně opačně. Spousta příprav, zařizování, velký úklid, výzdoba i pracovní povinnosti nám nedovolí na chvíli se zastavit a užít si předvánoční atmosféru. Přitom třeba právě dárky můžete objednat z pohodlí domova na internetu a ušetřit tak čas z obíhání obchodů.

 

Vybírat dárek pro muže je někdy dost ošemetné. Pokud má nějaký koníček, většinou si vše potřebné pořídil už dávno sám, a to samé platí u sportu. Kosmetika či parfém je taková pánská klasika bez nápadu, sázka na jistotu. Třetí kategorií jsou pak dárky z kategorie oblečení a doplňky. A právě z této sekce se vyplatí vybírat dárky pro elegantní, moderní muže. Může to být malá drobnost s velkým efektem, jako jsou dnes velmi oblíbené ponožky s řadou zábavných nebo i abstraktních vzorů, které lze nosit jak volnočasově tak s nimi můžete oživit oblek, potom třeba spona na kravatu, ozdoba do klopy, manžetové knoflíčky nebo stylové náramky. V chladném počasí pak určitě potěší pánská šála s jemným vzorkem, která se hodí k obleku i neformálnímu oblečení a příjemně zahřeje.

Vždy se dárek lépe vybírá, když znáte jeho budoucího majitele. Víte, jaký styl oblečení mu vyhovuje či jaké má rád barvy. Pak samozřejmě mnohem snáze vyberete třeba elegantní svetr. Malou výjimku tvoří motýlky a kravaty, protože i když i zde zasahuje paní Móda, některé vzory či barvy nikdy out nebudou. Navíc například pro méně formální příležitosti lze využít i veselejších a odvážnějších vzorů. Oblíbený typ kravat posledních let jsou pletené kravaty, které lze opět zvolit buď jednobarevné nebo s jednoduchým vzorem, efekt je zaručen u obou variant.

Neméně důležitou součástí dokonalého obleku jsou i šle, které udrží vše tam, kde má být a tak se muž vyhne případným společenským trapasům. Vybírat můžete z klasických 2,5 cm nebo 3,5 cm širokých šlí různých barev. Pro opravdu náročné muže bude skvělým dárkem luxusní set šlí a motýlku v mnoha provedeních včetně šlí s koženými poutky ručně šitými sedlářským stehem. U těchto setů máte jistotu, že je ocení každý pravý gentleman a bude si je užívat každý den.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.