Nevyhazujte oblíbené oblečení ani boty – nechte si je opravit!

Pokud máte oblíbený kousek oblečení, tak je někdy těžké přestat jej nosit, když se vám například roztrhne, opotřebí zip nebo vám je oblečení malé či naopak příliš velké. V takovém případě nezoufejte a využijte opravnu oděvů, která vám dopomůže k tomu znovu nosit to, co máte rádi.

Nevyhazujte oblíbené oblečení ani boty – nechte si je opravit!

Boty jako nové

Pokud máte problém s koupí obuvi, věřte, že nejste sami. Když se nám totiž konečně podaří najít a koupit takové boty, které nám padnou, tak je nechceme chtít přestat nosit. Boty se však používáním opotřebují, mohou se proděravět nebo vyšlapete podrážku. Ženám se může zlomit také podpatek nebo pokazit zip na kozačkách.

Všechny tyto opravy obuvi navrátí vašim botám nový život. Nechte si kvalitně zpracovanou obuv opravit profesionály a nepoznáte, že bota byla opravována. Mezi vyhledávané služby patří výměna podrážky, výměna podpatků u dámských, ale také u pánských bot, zúžení kozaček nebo výměna zipů a také lepení a šití bot.

 

Další oblíbené služby

Často využívanou službou, kterou nejeden z nás potřebuje, je úprava pásku a opasku. Můžete si tak svůj oblíbený kožený pásek nechat nadále a jen upravit děrování. Velkým pomocníkem a ulehčením jsou také brašnářské práce a opravy kabelek. Nechte si opravit kování, poutka, zašít děravé kapsy, popřípadě prodloužit nebo zkrátit ucho k držení.

 

Nevyhazujte deštník

Určitě už se vám někdy stalo, že se vám při dešti nebo nepříjemném větru ulomil drátek na deštníku, popřípadě zlomila rukojeť celého deštníku. Nemusíte shánět a kupovat nový deštník, stačí jej jednoduše nechat opravit. Oprava deštníku není v současné době nic nezvyklého a můžete si nechat vyměnit dráty, rukojeť nebo celou hůl.

 

Ušetřete za nové oblečení

Nevyhazujte oblíbenou bundu, protože se vám na ní rozjel zip. Využijte opravu oděvů a nechte si zip vyměnit. Této služby můžete využít i u kalhot, mikin, ale také například spacáků. Oblíbeného oblečení se nemusíte zbavovat ani kvůli nepadnoucí velikosti, špatné podšívce nebo drobným vadám, jako například rozpáranému švu či menší dírce.

Nechte si oblečení opravit a využijte také zkracování kalhot, rukávů anebo přímo ušití nových kalhot na míru. Pokud je vaše oblečení opravdu z kvalitního materiálu, tak se rozhodně vyplatí investovat do jeho opravy a prodloužit tak životnost svých oblíbených kousků, které už nemusí ležet na dně skříně.

 

Spěte jako v bavlnce

Mezi další služby, které jsou v současné době vyhledávané, patří také čištění peří. Nechte si vyčistit peří v polštářích, peřinách i dekách. Uvidíte, že se vám bude spát jako v bavlnce a budete mít pocit, že jsou vaše lůžkoviny nadýchané a svěží. Můžete si například nechat vyrobit i atypický polštář, který bude na míru přesně pro vaše potřeby.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.