Netradiční cesta do výšin nebe

Netradiční cesta do výšin nebe

Zažijte jedinečnou zkušenost v roli pilota nebo si jen tak užijte pohodový vyhlídkový let! S pilotem na zkoušku vyzkoušíte netradiční a jedinečné! Profesionálové v oboru vám umožní na chvíli se stát pilotem letadla nebo vrtulníku.

 

Staňte se pilotem na zkoušku

Přemýšlíte nad tím, že byste někdy rádi letěli letadlem ale nejen v roli pasažéra? Vyzkoušejte si být na chvíli v roli pilota letadla nebo vrtulníku. Máte několik typů vyhlidkovych letů, z kterých můžete volit. Leťte sám a přistaňte na třech letištích anebo si sebou vezměte další dva parťáky na palubu. Budete se cítit jako skutečný pilot letadla. Dokonce můžete řídit i to nejmenší letadlo z letadel, a to Cirrus.

Čeká na vás řešení krizových situací, odstartujete skutečné letadlo, ne žádný simulátor. Budete muset řešit krizové nenadálé situace, které mohou ve skutečnosti nastat. Ale vy se nemusíte bát! Celou dobu budete totiž pod dohledem zkušeného instruktora, máte se vždy na koho obrátit.

 

Jaké lety na vás čekají?

Jste z okolí hlavního města Prahy? Pak jsou tu pro vás vyhlídkové lety Praha. Velmi oblíbený je vyhlídkový let Karlštejn, kdy odstartujete z letiště Letňany a čeká na vás úchvatný pohled z ptačí perspektivy na Letňany, Malou a Velkou Ameriku a Karlštejn. Nezní to skvěle? Další typy vám nabídnou vyhlídkový let vrtulníkem nad Prahou nebo také nad horou Říp.

Patříte mezi milovníky Moravy? Vyrazte třeba na velký okruh Pálava. Vyhlídkové lety Brno vám toho ale dokáží představit ještě mnohem více. Jedním z nich let vrtulníkem nad Brněnskou přehradou nebo vyhlídkový let Macocha. Milujete romantiku nebo toužíte po tom zažít noční let? Vydejte se na noční vyhlídkový let nad Brnem.

Také na vás čekají lety nad Ostravou. Vyberte si vyhlídkové lety Ostrava. Žermanická přehrada, Beskydy se na vás už těší!
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.