Nechce se vám vstávat? Cítíte se pod psa? Zkuste aplikátor Kuzněcova

Nechce se vám vstávat? Cítíte se pod psa? Zkuste aplikátor Kuzněcova

Existuje mnoho zaručených prostředků, které vás „spolehlivě“ nabudí – tvrdí reklama. Kofein, tein, ovoce, zelenina, zdravá strava, dostatek tekutin, spánek, pohyb nebo naopak relax, čerstvý vzduch. Nic z toho nedokážete definovat, co vám přesně škodí a co vám pomáhá… Jste prostě unavení, rozlámaní, bez vitality. Samozřejmě zkoušíte osvědčené prostředky, sáhnete i k alternativám na doporučení, něco si vyhledáte na internetu. Jedním s pomocníků k dobré náladě, povzbuzení energie a nastartování životní energie jsou masáže. Jak si to ale zařídit, pokud bydlíte sami, partner je na služební cestě, kolegyni v práci už se také nechce denně vám masírovat? Musíte se namasírovat sami. Jak? Aplikátor Kuzněcova vám pomůže.

 

Kuzněcova podložka po přiložení na postižené místo pracuje sama

Jestliže chcete vyřešit „jenom“ únavu, pak si na podložku lehněte na jednu až pět minut po probuzení, uvidíte, jak se vám po prvním pocítění jehliček rozlije po zádech úlevné teplo, nastartuje vás a vy vyskočíte z postele jak rybička. Kuzněcova podložka poslouží ale i během dne. Vy si ale můžete Kuzněcovův aplikátor přinést s sebou do práce, s pomocí pumpičky podložku lehce přifouknout a opřít se o ni třeba na kancelářské židli. Úlevný pocit v oblasti bederní páteře ocení hlavně ti, jimž je sedavé zaměstnání denním chlebem.

 

Kuzněcův aplikátor pomáhá při regeneraci po úrazech nebo operacích

Menší látkový Kuzněcův aplikátor lze s úspěchem využít při regeneraci, kdy jste například po operaci nebo po úraze. Zeptejte se lékaře, zda již nastala vhodná doba pro přikládání masážní podložky na postižené místo, které tu a tam pobolívá. Po dobu patnácti až 30 vteřin zatlačte na bolavé místečko, pak 15 vteřin vyčkejte a zase podložku přimáčkněte. Vytrvejte, dokud bolest nezmizí.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.