Snadnější už to být nemůže. Jak proměnit staré věci na nové?

Snadnější už to být nemůže. Jak proměnit staré věci na nové?

Možná to také znáte – rádi se obklopujete novými a originálními věcmi, ale kvůli nedostatku času si je raději koupíte než vytvoříte. A vaše kreativní já přitom trpí. Nenechte to jen tak! Dovolte si relaxovat a přitom ozdobte svůj domov jedinečnými kousky z dílny vaší fantazie!

 

Washi pásky aneb inspirováno Japonskem

Jednoduché a přitom efektní – tak bychom mohli popsat celou řadu uměleckých technik ze Země vycházejícího slunce. Od origami, přes náramky kumihimo až po Washi pásky. Právě na ty poslední zmiňované jste už v obchodech nejspíš narazili, ale ještě o tom nevíte. Na první pohled totiž připomínají spíš obyčejnou izolepu, oproti ní jsou však mnohem pružnější, pevnější a univerzálnější. Můžete je nalepit i na nábytek nebo omítku, aniž byste se museli bát nevzhledných skvrn od lepidla. Nechte se překvapit množstvím vzorů a dekorů, které náš trh nabízí! Vyberte si kousek pro každou příležitost a pro každý interiér. Popusťte uzdu své fantazii díky těmto nevšedním výtvarným pomocníkům.

 

U odpolední kávy vás potěší třeba pastelky

A co si pořídit pro chvíle, kdy se raději necháváte v usměrnění své kreativity vést? Pro takové chvíle jsou ideální pastelky. Proč by taky ne? Malé pouzdro se základními barvami se vejde do kabelky, a stejnému formátu už se stihly přizpůsobit i tolik oblíbené omalovánky pro dospělé. Takže až budete příště čekat na kolegyni v práci nebo se užírat nudou v autobuse, budete vědět, kam sáhnout. A doma můžete dát téhle zajímavé výtvarné kratochvíli navíc docela jiný rozměr. Stačí si pořídit třeba pastelky akvarelové nebo ty s několika barvami tuhy najednou. Kdo říká, že jsou pastelky jenom pro děti?

 

Další skvělé tipy na zajímavé výtvarné potřeby

A jak na další efektní způsob zdobení? Mezi oblíbené výtvarné potřeby patří třeba nápaditá razítka s kreativními inkousty, papírové výřezy pro rychlé ozdobení přáníček nebo třeba skleniček na šampaňské, gelová pera, akvarelové fixy a další. Objevte jejich pestrou nabídku třeba v e-shopu Sbohemnudo.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.