Namixujte se nálož vitamínů a energie

Představte si, že byste mohli za pár minut rychle a jednoduše doplnit vitamíny, které vám dodají energii na celý den. Není nic jednoduššího než si pomocí mixéru nebo odštavňovače připravit čerstvý nápoj, který vás opravdu nabudí, a budete překvapeni také jeho příjemnou chutí. Inspirujte se a začněte mixovat už dnes!

Namixujte se nálož vitamínů a energie

Doplňte vitamín C

Mezi jeden z nejdůležitějších vitamínů patří vitamín C. Abyste ho doplnili, měli byste denně zkonzumovat minimálně půl kila ovoce a zeleniny v syrové, tedy přírodní formě. Nejjednodušším způsobem, jak do sebe takové množství zeleniny a ovoce dostat je příprava koktejlu v mixéru nebo příprava čerstvé šťávy ve šnekovém odšťavňovači OS-150 A. Tento typ odšťavňovače pomáhá uchovat maximální míru vitamínů a minerálů, a to díky formě chytrého lisování, kdy funguje podobně jako mlýnek na maso. Je na vás, kterou metodu zvolíte, ale v každém případě si užijete příval energie na celý den.

 

Odšťavňovač na prvním místě

Mnoho lidí sáhne po odšťavňovači, který je určen na celé ovoce. Díky němu se vám totiž podaří dostat z potravin maximum živin a s čerstvou šťávou si naše tělo poradí opravdu velmi jednoduše. Nezatížíte trávení a navíc při odšťavňování dochází k oddělení tekutiny od vlákniny. Šťáva se tak do těla vstřebá ihned po jejím vypití.

 

Prevence i léčba nemocí

Pokud máte problémy s častým nachlazením, tak za to může oslabený imunitní systém. Podpořte ho správným a vyváženým jídelníčkem. Čerstvé šťávy anebo smoothie a koktejly jsou vhodné nejen jako prevence, ale také jako rychlá cesta k vyléčení. Díky použití mixéru šťávu nebo koktejl připravíte rychle a snadno, a to oceníte, i pokud jste nemocní a potřebujete do sebe rychle dostat zdravou a chutnou stravu.

 

Proti stresu a únavě

Nálož vitamínů, která je obsažena v ovocných a zeleninových šťávách funguje také jako rychlý lék proti stresu a únavě. Tyto šťávy fungují silněji a rychleji než káva a jejich velkou výhodou je také skvělá chuť. Mějte po ruce třeba vysokootáčkový kuchyňyský mixér RM-2000, který je vyroben z odolného plastu a jeho použití je tak rychlé a snadné. Teplotně můžete mixér zatížit až do 130° C a disponuje motorem s výkonem 2000 W 6-ti čepelovým nerezovým nožem, díky čemuž je vhodný pro přípravu smoothie, šťáv, zmrzlin, polévek, ovocných dezertů, koktejlů a dalších dobrot.

 

Vyzkoušejte každodenní kúru

Denně byste měli sníst čtyři až pět kousků čerstvého ovoce a zeleniny. Někomu může konzumace zeleniny nebo ovoce v tepelně neupraveném stavu dělat problém, rozmixování je tedy nejvhodnější varianta, která vám dodá dostatek vitamínů a minerálů. Každodenní pití šťáv funguje jako skvělá prevence proti nemocím, ale také proti špatné náladě. V létě můžete k ovoci a zelenině přidat kostky ledu a vytvořit si tak ledové smoothie nebo ovocnou dřeň.

 

Zbavte se akné a vrásek

Budete překvapeni, že obyčejný zeleninový nápoj a doplnění vitamínu C vám vyhladí vrásky a osvěží unavenou pleť. Stejně tak vás ovocné šťávy mohou zbavit akné a vaše pleť se uzdraví dostatkem vitamínů a správné výživy. Již po týdnu si můžete všimnout prvních změn. Neváhejte tedy a pořiďte si mixér, který se stane vašim nejlepším společníkem.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.