Můj nový parní miláček

Můj nový parní miláček

Řekněte kamarádce, že jste se zamilovali do parního čističe. Možná si bude ťukat na hlavu. Parní čističe doposud většinou byly praktické, ale cenu za krásu by nevyhrály. Nyní ovšem přichází na trh nově žlutočerný krasavec, do kterého se můžete i zamilovat. Je elegantní, moderní, menší, lehčí a pohotovější, ale na výkonu to nepocítíte. Co víc si přát, síla a elegance v jednom – inovovaný parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix.

 

Pryč s chemií

Při úklidu kuchyně, koupelny i WC běžně spotřebujeme hned několik druhů chemických čističů, které mají za úkol vyčistit špínu, odstranit bakterie a vodní kámen. Hlavním trendem dnešní doby je dlouhodobě udržitelný životní styl, ale také ohleduplnost k životnímu prostředí. Čištění párou dokáže efektivně zlikvidovat až 99,99% bakterií běžně se vyskytujících v našich domácnostech a to bez použití chemie. Jednoduché použití i multifukční využití přístroje umožňuje čistit nejrůznější plochy a povrchy. Stačí jen zvolit vhodný nástavec na konkrétní typ čištěné plochy, nahřát vodu v nádržce a za pár minut se lze pustit do práce.

 

Jak se o parní čistič starat poradí specialistka Kärcher Jana Bezoušková:

„Parní čistič vyžaduje údržbu, stejně jako třeba rychlovarné konvice. Jednou za 3 měsíce, v závislosti na intenzitě používání a tvrdosti vody, je třeba jej odvápnit. Pokud se v nádržce tvoří vodní kámen, měli byste to poznat i na době ohřívání, která se může z deklarovaného času prodloužit až o několik minut. Postup odvápnění je jednoduchý. Do nádržky s vodou vložte odvápňovací tyčinku či tabletu nebo nalijte odvápňovací roztok a nechte působit 5 až 8 hodin. Poté vodu vylijte a nádržku důkladně propláchněte. Vždy se držte postupu v návodu, který obdržíte spolu s přístrojem při nákupu.“

 

Kärcher SC 2 DELUXE EASYFIX – nový designový parní čistič

Kärcher vylepšil jeden z nejprodávanějších parních čističů, aby co nejvíce vyšel vstříc požadavkům na kompaktní a účinné domácí pomocníky. Inovovaný parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix se nyní může pochlubit menšími rozměry a nižší váhou o 200g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minut a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší, ale také funkce LED na rukojeti, která zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

Doporučená cena:  3 990,-

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.