Moderní zimní zahrady vám poskytnou pohodlí po celý rok

Vypadá, jakoby tu stála odjakživa – to je asi nejlepší definice moderní zimní zahrady, vybrané a sestavené přesně na míru konkrétnímu prostoru. Nová stavba se stává přirozenou součástí domu a plnohodnotným doplňkem bydlení, který umí mnohem víc, než jen poskytnout vhodné zázemí pro zimující zeleň.

Moderní zimní zahrady vám poskytnou pohodlí po celý rok

Neustále zdokonalované technologie a materiály se dokáží perfektně přizpůsobit jakékoli části domu, a to jak tvarově, tak i esteticky. Oceníte také jejich levný provoz a jednoduchou údržbu. Díky tomu se v mnoha domácnostech celoroční zimní zahrady stávají luxusním obývacím pokojem nebo příjemnou a pohodlnou pracovnou plnou inspirace. Nezbytné je v takovém případě samozřejmě dobré zaizolování a systém rekuperace nebo chytrého odvětrávání.

Zimní zahrady pro každého

Jestliže vám jde především o funkčnost a kutilské práce na domě vám také nejsou proti srsti, určitě se vám zalíbí levné zimní zahrady. Ty jsou dodávané ve formě sofistikované stavebnice, které ve dvou lidech snadno a rychle dáte požadovaný tvar. Vše přesně sedí, obejdete se bez složitého nářadí a navíc ušetříte za montážní firmu.

Jednoduchá konstrukce vás zaujme svou elegantní účelností, na vyplnění chybějícího rohu domu nebo překlenutí dvou domovních křídel se ale příliš nehodí. V takovém případě vsaďte raději na zimní zahrady na míru nebo takové, které se bez problémů přizpůsobí jakémukoli prostoru.

Společnost HOBBYTEC nabízí největší výběr zimních zahrad v ČR. Vybrat si můžete z nabídky mnoha špičkových českých i světových dodavatelů. Mezi ty nejnovější patří španělský výrobce C3 systems, oblíbený pro design, eleganci a vysokou užitnost svých výrobků i mezi profesionálními restauratéry a hoteliéry. Vyberte si v přehledném internetovém e-shopu, nebo navštivte bohatě vybavený showroom v Tehovci a přesvědčte se o kvalitě nabízených výrobků na vlastní oči. Při každém nákupu navíc získáte i něco navíc. Vyzkoušejte a uvidíte.
Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.